Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terheseknek szokott vérezni...

Terheseknek szokott vérezni az orruk?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, írd be az orrvérzést a mindenben keresőbe, ott sokat meg tudsz róla.
2011. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nekem tegnap vérzett.

7hkm

2011. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem majd az egész terhességem alatt heti-kétheti rendszerességgel vérzett, úgy, hogy mellette rutascorbint (vérzéscsillapítót) kellett szednem. Volt olyan, hogy úgy elindult, hogy nem tudtam elmenni dolgozni csak később, amikor elállt. Ez velejárója lehet a terhességnek, persze nem mindenkinél jelentkezik
2011. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam meg ilyenrol. Mi koze van az orrverzesnek a terhesseghez? Magas vernyomas, vagy mi?
2011. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok. Nekem 90/60 a vérnyomásom, a terhességem harmadik harmadában lett 120/80. Úgyhogy biztos nem a magas vérnyomás okozza.
2011. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem utolsó előtti, hanem azelőtti
2011. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt az orrnyálkahártya megduzzad, úgyhogy előfordulhat orrvérzés.


Nekem terhesség előtt orrműtétem volt, és elferdítették az orrsövényemet-orvosi hiba. Aztán mikor terhes lettem, elmentem egy másik orvoshoz, mert mindig be volt dugulva az orrom. Ez a doki azt mondta, nem érdemes orrcseppeket használnom, mert az orrnyálkahártya terhesség alatt megduzzad(hat), nem nagyon használna a csepp és a baba miatt nem jó használni orrcseppet, majd szülés után műtéttel helyre lehet hozni a sövényferdülést. Azóta sem voltam még műttetni az orrom. :)

2011. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

még annyit:

tehát alig kaptam levegőt terhességem alatt: orrsövényferdülés+orrnyálkahártya duzzanat miatt ... :(

Előző voltam...

2011. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Uram isten, mik meg nem valtoznak egy noi testben egy szimpla terhesseg miatt! Megall az esz. :) :)
2011. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és ez a tünet kinek mikor kezdődött?
2011. máj. 29. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!