Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonvizsgálatra megyek,...

Hormonvizsgálatra megyek, hogy kell kiszámolni a 21-edik napot?

Figyelt kérdés
Március 6-odikán estefele jött me a mensim,aznap még nem volt sok hanem másnap.Akkor számolhatom ettől a naptól?A pénteket is számoljam bele?És akkor így 26-odikán csütörtökön kell mennem?Köszi
2009. márc. 17. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A 21 nap tulajdonképpen a 19-23 nap között van valamikor. Én pénteken mennék helyedben.
2009. márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Grófházy ***** válasza:
márc 6. az első nap.Attól kell számolni
2009. márc. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Az elsőtöl kérdezem hogy miért pénteken mennél?Én csütörtökre számoltam a 21-edik napot.
2009. márc. 17. 14:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Hüvelygyulladásra kúpot használok,árthat a pé-mnek?
2009. márc. 17. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert valahol azt olvastam, hogy ha este 6 után jön meg, akkor az a nap nem számít. Amúgy tényleg, 19-23 nap között oké a dolog. Ezen én is túlvagyok, nekem szombatra esett volna a 21 napom, és megkérdeztem, hogy mi legyen? Akkor mondta orvos, hogy menjek nyugodtan pénteken, és azzal indokolta a válaszát, amit mondtam már. Szorítok! Első vagyok.
2009. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. márc. 17. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!