Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tüszőrepedést lehet érezni?...

A tüszőrepedést lehet érezni? Mivel jár?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem lehet érezni. max abban nyilvánul eg nálam, hogy van érett petesejtem, hogy olyankor jobban kívánom a páromat.

Viszont, mikor terhes lettem, azt megéreztem. Görcsöltem, szúrt...Nászuton voltunk Egyiptomban és sajnos az aznapi templomlátogatást nem bírtam már végignézni. Görnyedtem csak. Hazatérve miután leszállt a repölő, egész úton hazáig (120km-re lekom Pesstől) végig hányingerem volt. innen gondoltam, hogy most sikerült. nemvárt után megcsináltam, és kimutatta a teszt nagyon haloványan.

2009. márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem éreztem a tüszürepedést és már 5 hetes terhes vagyok szerencsére semmi tünetem nincsen.
2009. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Grófházy ***** válasza:
100%
nekem nagyon szúr akkor napokig valamelyik oldalon a petefészkem.Feszíti a pete,ami akár 2cm-re is megnőhet.Ha ez elmúlik,akkor megrepedt,és a peteburokban lévő tojásfehérje szerű folyadék a méhbe jut,onnan a hüvelybe,és a fehérneműre is juthat.Ennek e tojásfehérjének 2 ujjad közt jól nyujthatóbnak kell lenni.Ez segíti a "kiskatonákat" a céljuk elérésében.Ez olyan anyag amiben a spermák könyebben tudnak mozogi.Figyeld a tested,mindennél biztosabb
2009. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem 24-én volt meg és 28-29 naposak a ciklusaim. 10-én annyira szúrt a bal oldalam,hogy alig tudtam feláálni. Tojásfehérje szerű folyásom is volt.De az 2-3 naoig.
2009. márc. 17. 10:51
 5/7 Grófházy ***** válasza:

NA az stimmel is.

Nem 1 nap amíg a pete"szerelemre érett " lesz.Ez kicsit hosszabb folyamat.már a mensi elmultával elkezd érni,de akkor azért "fáj",mert a szabad szemmel majdhogynem láthatalan pete elérhetui a 2 cm-t is.és mivel a petevezetőben érik,az pedig egy szűk csatorna feszít.Megtermékenyülés s itt történik,majd a petevezetőben lévő csillószöröcskék terelik a megtermékenyült petét a méhbe(7-10 nap),majd ott van pár napig,és utána ágyazódik be

2009. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor lehet esélyem? Egy héttel ezelőtt volt ez auz ominózus hafájá, hogy alig tudtam felállni. De am is érzem, hogy szúrkál a hasam. Csak egy hét múlva kellene nem megjönnie? Ilyenkor kellene valamilyen folyásnak lennie? Nekem ma egy csepp halványrózsaszín foltom volt, de nem folyás, csak egy pötty.

Köszi a választ!!!!

2009. márc. 17. 14:39
 7/7 Grófházy ***** válasza:
Na mi a helyzet???
2009. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!