Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet ez? Ovulacios...

Hogy lehet ez? Ovulacios teszt negativ, ket het van a mensiig es rozsaszin folyasom van meg mindjart megjon erzesem.

Figyelt kérdés
En ezt mar annyira nem ertem lanyok! Tegnap este vettem eszre, hogy rozsaszin folyasom van es mindjart megjon erzesem. A fejem is faj es idegesebb is vagyok pont ugy mint mensi elott. De hiszen marcius 2-an volt a mensim. Az ovulacios tesztem negativabb mar nem is lehetne tehat nem hinnem, hogy ovulacios verzes lenne. Beletorodtem abba, hogy ez mensi lesz es allomba sirtam magam. Viszont ma reggel semmi es ejszaka sem jott meg. A hasam alja meg mindig szurkal es mindjart megjon erzesem van. Beagyazodasra is gondoltam de hat meg nem is volt pe-m. A mensim csak marcius 5-en mult el. Azota csinalom az ovulacios tesztet de semmi jele a pe-nek. A parommal 7-en, 11-en es 14-en voltunk egyutt. Most akartunk belehuzni ma estetol mert azt hittem holnap lesz pe-m. En ezt mar komolyan nem ertem, hogy tervezzen az ember igy babat? Annyira ki vagyok borulva, hogy el sem hiszem. :( Ne haragudjatok, hogy ennyire hosszu lett de nagyon el vagyok keseredve. Mar csak arra tudok gondolni, hogy hormon zavar. Ha barkinek volt ilyen megirna nekem, hogy mi lett a vege? Elore is koszonom.
2009. márc. 17. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Még csak most vagy a 15. napon tehát nem szabad elkeseredni. Nekem korábban mindíg a 14-15 napon volt peteérésem, de már a második hónapja, hogy a 16-17 napra tolódott. A tüneteid tipikusan olyanok, mint nekem peteéréskor. Ovu tesztet én nem használok, mert nekem épp az ellenkezője történt a 9. naptól mindíg 2 csíkos volt és nagyon nehezen lehetett eldönteni, hogy most halványabb-e a kontrollcsík. Mindíg ugyanolyan erősségünek látszott. A hődet mérd meg majd reggel, hogy emelkedik-e és azért húzzatok bele!!!, lehet, hogy most lesz a napokban és akkor a mensi is tolódik majd egy kicsit.
2009. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grófházy ***** válasza:

szia.

ugye nem az elmúlt mensi óta nézed az ovu tesztet???felesleges.A köv.mensi első napjától viszzaszámolt 14.napon van a peteérés(mindig,ugyanis a luteális fázis mindig 14 nap.)

ha pl.30 naposak a cillusaid,akkor ápr.6 lenne aköv.mensi,tehát az esedékes peteérés márc 22.

elég péntektől tesztelni.Akkor jól látható a teszteken a LH hormonszint emelkedése.(Én eltettem őket)

Küldök priviben egy pozitív tesztet,csakhogy lásd milyen ha pozitív.

Mióta próbálkozotk?

Nem szabad elkeseredni,mert az is befolyásolja afogamzás sikerességet.Ne gondoljatok rá,hogy "milyen céllal" szexeltek.Csak élvezzétek.

Szedjetek E vitamin .Heti 2x1 a párodnak is.Erősíti az ivarsejtekeket.Nekünk is azt ajánlott az orvos.2.hónapban siker :)

2009. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszodat. Jo volt olvasni, hogy van remeny. Mindenkeppen belehuzunk ma este meg egesz heten. Szegeny ferjemmel azert nem is voltam tegnap meg tegnapelott, hogy majd ma estere jo eros kiskatonak legyenek. El sem tudom kepzelni szegeny milyen arcot vagna ha ma bejelentenem, hogy itt a mensi. Annyira remelem, hogy nem fog megjonni. Sajnos a homerozeshez nem ertek de megfogom merni a homet es ha nem jon ossze ebbe a honapba akkor jovo honapba rakattanok a homerozesre persze miutan kitanulmanyoztam. Megegyszer nagyon koszonom, hogy irtal sokszor ez is megnyugtatja az embert. :)
2009. márc. 17. 09:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is kedves masodik. A mensim marcius 2-an kezdodott es kb 5-en ert veget. En azota mint egy orult nezem az ovuilacios tesztet minden este 7-kor. Nekem nem kell csikot neznem mert digitalis tesztem van. Ha van ovulacio akkor kis mosolygos fej jelenik meg ha meg nincs akkor egy sima karika (clear blue). De eddig meg nem mutatott pozitivat. De lehet pont azert mert majd 22-en lesz. :) Nagyon sok remenyt ontottetek belem lanyok!!! Lehet, hogy ez a rozsaszin folyas egy kis artatlan dolog csak en bepanikoltam mert azt hittem ovulacios verzes es az ovu tesztem pedig negativ. Lehet nincs is koze az ovulaciohoz. Ferjem multivitamint szed, de majd raveszem egy kis E vitaminra is pluszba. Koszonom megegyszer, hogy irtatok!
2009. márc. 17. 09:24
 5/8 Grófházy ***** válasza:
nem tuddok privit írni,nincs link hozzád.Írj te és válaszolok.
2009. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Grófházy ***** válasza:
ja bocs,2-es vagyok
2009. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Masodik, irtam neked privit. Legalabbis remelem sikerult mert most csinaltam eloszor ilyet. Ha megkaptad majd jelezz. Koszike
2009. márc. 17. 10:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem ne foglalkozz az ovu teszttel, amid van, az középidős vérzésnek tűnik. Nekem abban a hónapban, amikor babás lettem végig negatív volt az lh tesztem, a hőm viszont felment. Nem értettem, most sem értem, de tény. (Sajna a baba elment a 7. héten, de nem hinném, hogy bármi összefüggés volna)
2009. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!