Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már pár nap óta érzem azt,...

Már pár nap óta érzem azt, hogy meg akar jönni, tegnap este meg egyfolytában ugy éreztem, hogy futás, mert mindjárt vérzek. De mikor kimentem Wc-re, sehol semmi. Baba lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ma kellett volna, hogy megjöjjön a nem várt mensim, de eddig még szerencsére semmi.Már pár nap óta érzem azt, hogy meg akar jönni, tegnap este meg egyfolytában ugy éreztem, hogy futás, mert mindjárt vérzek.De mikor kimentem Wc-re, sehol semmi:)És az addig is tartott.A már kb.1 hete tartó hasszurkám ma reggeltől ismét visszatért.Most nem azt érzem, hogy mindjárt megjön, hanem megint a szurkálást.A hőm.37 körüli.Amugy egy kis cicifájás van, de semmi extra érzésem nincs.Nagyon reménykedem, h bébi van a dologban.Ti mit éreztetek , mikor meg kellett volna jönnie?Azt kifelejtettem, hogy pár napja, miota érzem a megjön érzést, azota néha olyan barnás folyásom van.Segitstek, hogy reménykedhetek -e?Köszi!
2008. febr. 19. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyen lehet baba,én biztos tesztelnék a helyedben!A barnázás is babára utal,gyakori,h az elején mensi helyett egy kis barnázás van.Írd meg majd,mi lett az eredmény,drukkolok!
2008. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ilyen volt.Nekem már aznap kimutatta a teszt amikor meg kellett volna jönnie.Csinálj egy tesztet.Kívánom,hogy pozitív legyen.
2008. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehetséges föleg a hőd miatt. nekem a hőm is 37,1 és nekem is késik 14 napja. de én még nem vettem tesztet mert félek a - tol. nekem is fájt a mellem de már 2 napja elmult.szoritok,hogy az legyél.
2008. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a gyors válaszodat!A teszttel még várni akarok, mert rettegek a nega eredménytől.De nagyon reménykedem, mert nekem mindig pontosan megjön 26 napra.És ez a mai nap a 26.dik.És valahogy mást érzek, mint eddig.Majd megirom, mi lett, ha teszteltem!
2008. febr. 19. 13:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a biztatást, nagyon jólesik, és örülök neki.Már több mint 1 éve próbálkozunk bébivel.És már nagyon szeretnénk, ha jönne.!!!Puszi nektek, és én is drukkolok mindannyiotoknak!Sok szerencsét!
2008. febr. 19. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Szerintem jobban jársz a tesztel, mert az aggódás is árthat a magzatnak.Jobb mielőtt megtudni a felálást.

Drukkolok :O)

2008. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!