Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk babát a párommal....

Szeretnénk babát a párommal. Voltma dokinál, és a meddőségi központot ajánlotta. Mivel 8 hónapja nem szedek semmit. és ez hogy zajlik?

Figyelt kérdés
a gombás fertőzés miatt mentem vissza ellenőrzésre.mondtam neki h szeretnénk babát,és 8 hónapja nem szedek semmit.mondta a doki h ha megjön,és elmulik a menzeszem,menjek vissza ellenőrzésre,és akkor megadja a tel.számukat.felhivom őket,és már adnak is időpontot?és ha ott minden rendben,akkor utána?csak simán felhivom őet?nem kell a dokinak beutalót adnia?remélem lehet babám.
2009. márc. 17. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
kell beutaló! anélkül nem állnak szóba veled. ha visszamész a dokidhoz, kérjél tőle.
2009. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben,kérek tőle.nem tudom hogy zajlik ez.de ha ezt ajánlotta,akkor csak ad beutalót.és nem csak a tel.számot.miket csinálnak ott?és miért mindgyárt oda küld?ha ott minden rendben,akkor máshova is küld?:(
2009. márc. 17. 10:55
 3/6 A kérdező kommentje:
dde holnapra nem várom.jó lenne ha nem jönne meg.akkor nem kéne ez az egész herce-hurca.drukkoljatok h ne jöjjön meg.
2009. márc. 17. 11:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a meddőségi központtal kellenne kezdeni! Kisebb vérvételekkel gyógyszerrel maga az orvos is tud segíteni! A 8 hónap még nem negy idő! Én 1,5 év után maradtam terhes! A peteérést az orvos is tudja ellenőrizni! Ezzel kell kezdeni!
2009. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem ha nem ezzel kell kezdeni,hanem a vérvétel,stb,akkor mér oda küld?én nem mondhatom neki h a vérvétellel kezdje.nem tudom mi ennek a menete.neki kéne tudni.de valami átjárhatóságrol beszélt.emlitettem neki h 2004-be elvetéltem 5 hetesen.talán lehethogy ez miatt nem átjárható a petevezető?de az se biztos h nem átjárható.nem értek én ezekhez.
2009. márc. 17. 12:07
 6/6 A kérdező kommentje:
ma mentem vissza a dokihoz,és azt mondta h nem kell beutaló.direkt rákérdeztem.adott egy telefonszámot,a megyeibe.és mondta h azt mondjam hogy a meddőségi kivizsgálásra szeretnénk menni a párommal.mert szerinte a petevezető átjárhatóságot kell megnézni,hogy átjárható-e.mert elképzelhető hogy a vetélés miatt,ami 4 éve történt,elzáródott.ennyit mondott.
2009. márc. 24. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!