Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Budapesten melyik meddőségi...

Budapesten melyik meddőségi központot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

És miért?? Tapasztalatokat tudnátok mondani? Akár jó, akár rossz.

Hogy lehet bejutni oda. Mennyi a várakozás egy andrológusi vizsgálatra, stb, stb....

Köszönöm előre is


2010. aug. 28. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem dr.Sipos Miklós az orvosom(magánrendelésére járok), és Ő a Forgács Intézetben(az intézet igazgató helyettese) is dolgozik, és a vizsgálataimat ott intézte!

Nagyszerű, hozzáértő, tapasztalt orvos, és ember nagy betűvel!Csak ajánlani tudom, örülök, hogy Ő az orvosom!

2010. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a Budai Meddőségibe jártam(János kórház),Dr.Szűcs zoltánhoz.Teljesen meg voltam elégedve az ellátással,igaz rettentő sokan vannak és a legtöbbször sokat kellett várni.Szerintem szuper szakorvosok dolgoznak ott,tudják hogy mit miért csinálnak.Nekem a második inszem sikerült is.

Bejutni egyszerű,a háziorvos ír egy beutalót és telefonon kérsz egy időpontot.amikor mi voltunk akkor kb 6 hét volt a várakozási idő(2007-ben).Ráadásul minden vizsgálat ingyenes(kivéve a gyógyszerek).

2010. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

A férjemnek is kell beutaló oda vagy csak nekem, és vinnem kell magammal a férjemet az első vizsgálatra is?

Leírnátok nekem, hogy hogy folyik egy ilyen már az első vizsgálatoknál?

Köszönöm szépen.

2010. aug. 29. 07:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Szióka!

A második válaszoló vagyok!Ha jól emlékszem akkor csak nekem kellett beutaló!Az első találkozáskor nem történik semmi,csak az anamnézist veszik fel és az eddigi leleteket(amennyiben vannak)nézik át.Ezek alapján dönt a doki a további kezelésről,ami általában spermavizsgálat és a vérből hormonvizsgálat!

szerintem vidd magaddal a férjedet is mert neki is tesznek fel néhány kérdést!

2010. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Viszem. Már mondtam neki a programot. És nektek mennyi ideig tartott, mire megvolt minden vizsgálat?

És utána hogy volt?

Köszi a válaszodat:)

2010. szept. 4. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!