Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyik barátnőm a palijával...

Egyik barátnőm a palijával szoktak olyat h csak úgy simán sexelnek és a palija kiszáll mielőtt elélvez. Már 3 napja nem jött meg neki akkor lehet h terhes?

Figyelt kérdés
és mesélte h egyszer volt olyan h elélvezett a pali és fél órával később visszadugta. (csak neki nincs gépe és mondta h segítsek neki)
2009. márc. 17. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy ez már "családi kapcsolat?"

Akinek nem jött meg, az lehet, hogy terhes. Ismerek olyan kislányt, akinek a szüleinél nem is volt behatolás. Csak petting. Ősszel megy iskolába.

2009. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet terhes. Simán. Miért ne lehetne? Elélvezés nélkül is lehet valaki terhes. Kellett volna védekezni normális módon.
2009. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy terhes. Esemény utánit sem szereztek be? Felelőtlenség mindkét fél részéről. A megszakításos módszert azok alkalmazzák akik ugyan nem akarnak mindenáron gyereket, de nem bánják ha lesz. Irány a nőgyógyász, fogamzásgátlóért, vagy óvszer. A kérdésben leirtak egyenlő az orosz rulettel!
2009. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is van rá esély, hogy terhes!
2009. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

és hány százalék esélyes van rá ???

mert am nem akarja senkinek se elmondani....

2009. márc. 17. 14:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Na ez rossz hozzá állás!!! Igenis el KELL mondani minimum egy nőgyógyásznak, ha szülőknek nem akarják!! De az lenne a legjobb, ha minimum a lány anyukája tudna róla!! Nem tudom, hogy mennyi idős lehetsz de gondold meg kétszer is mielőtt lefekszel valakivel.

Irány egy nőgyógyász, mondd el mi történ, ő megvizsgál, és ha szerencséd van nem vagy terhes! Ha nincs szerencséd, nos akkor jó nagy gezemicében vagy!!!

Anyukáddal is beszélj!

Egyébként javasolnám a következőt: ÓVSZER, vagy FOGAMZÁSGÁTLÓ!!!

2009. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

de nem én vagyok ebbe a helyzetbe hanem a bnőm...

és ha ezt az anyja megtudja kinyírná...ahogy ismerem

de am nincs átszakítva a szűzhártyája....

2009. márc. 17. 14:59
 8/9 A kérdező kommentje:

lécci válaszolj mert fontos neki

de még szűz szval nem teljesen hatoltbe neki a palija

2009. márc. 17. 19:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Kétlem, hogy van szűzhártyája ha "csak úgy simán sexelnek". Az is biztos,hogy nem szűz!

Mit írjak? mit vártok? Nem szűz, irány az orvoshoz, és figyeljenek oda a "palijával"!!!

Nem tudok neten keresztül menzeszt meghozni, sőt nőgyógyi sem vagyok! És igenis BESZÉLNI KELL a problémákról!! Ha az én lányom lennél, inkább akkor csapkodnálak meg, ha nem szólnál időben és bajod lenne!!!

2009. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!