Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek melyik póz volt sikeres...

Kinek melyik póz volt sikeres babásodás céljából?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hason fekszel, a hátadon a párod. és utána ne ugorj fel :D
2009. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs pozitív tesztem, de én a háton fekszek, hasamon a páromra tippeltem volna! :) Kipróbáljuk a másik verziót is! Ja! És van egy barátnőm, ők több mint fél évig próbálkoztak, míg "poénból" kipróbálta a Jónás naptárt, és most 10 hetes pocis! :) De jó neki ... :)
2009. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a hagyományos vált be. Én hanyatt fekszem, rajtam a párom...
2009. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit tuodk, hogy a hason fekvős (mikor a nő fekszik a hasán:)) az annak jó főleg akinek hátrahajló méhe van, szóval ártani nem árthat azzal megpróbálkozni:))

Érdekes mód nekem is az van (hátrahajló) de mindkétszer a lovagló pózban estem teherbe ami pedig ugye elvileg nem kedvez, bár állítólag fiút eredményez:)

2009. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Hááát, mi nászuton hoztuk össze. :DDDD visszagondolva Kovi megirigyelhette volna azokat a jeleneteket!! Szerintem mindegy, lényeg, hogy ne görcsösen akarj terhes lenni, mert akkor úgysem jön össze...
2009. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
15:41-es ez a lovaglós dolog komoly? Á, Én nem hiszem, hogy ettől függ. De azért kiváncsi lennék rá. Kipróbáljuk.
2009. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

a nászutas vagyok: mi lehetőség szerint napi szinten (mert megtehettük) legalább 3x együtt voltunk, utánna pihenés, nem szabad egyből felugrani. De jó lehet hason fekve, lovagló pózban, hanyatt, állva, fűrdőben...széken ülve...stb Ennek csak a fantázia szabhat határt. Sztem engedd el magad, és inkább a pároddal egymásra figyeljetek. Élvezzétek ki ezeket a pillanatokat, meg fogja hozni a gyümölcsét.:)

egy 8 hós manó anyukája

2009. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legoptimálisabb:

a kutyapóz (csak nem a kézfejjel kell támaszkodni, hanem a könyöknél, igy adott a lejtés, vagyis segitesz a kiskatonáknak előrébb jutni)

Vagy pedig a misszionárius, mert akkor meg nincs más hátra mint szex után a popsi alá egy párna és maradhatsz úgy még 30 percet, igy is adott a lejtés, és nem is kell nagyon mocorogni.

Persze más pózokban is ugyan úgy sikerülhet a babásodás, csak talán ezekben nagyobb az esélye a test helyzete miatt... (Mert pl a lovagló pózban a kiskatonáknak felfele kell sietniük és az lassabban megy, mintha adott lenne az irány egy enyhe lejtéssel!)

sok sikert nektek

2009. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
15:43-as nak: azért eredményez legtöbbször fiúcskát a lovaglópóz, mert a fiú kiskatonák sokkal gyorsabbak mint a lány kiskatonák, igy sokkal hamarabb érnek a célba, főleg mert felfelé kell nekik haladniuk!
2009. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
misszionárius, kutya, kétgyerekes édesanya vagyok :-)
2009. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!