Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne egy problémám.16 éves...

Lenne egy problémám.16 éves vagyok, és már létesítettem szexuális kapcsolatot egy sráccal. Az a baj hogy nem tudom hogy terhes vagyok-e? Januárban történt az eset azután miután elmúlt a mensim.

Figyelt kérdés
Februárban megjött, de észrevettem hogy a mellbimbóm körül apró fehér mirigyek keletkeztek és a mellbimbóm udvarának színe sötétebb barnára vált.? Hallottam hogy ezek lehetnek a terhesség jelei. Terhes vagyok? Mit tegyek
2009. márc. 17. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
első soron nyugodj meg, és vegyél egy teszted valamelyik drogériában. És keress fel egy nőgyógyászt. Ő megmondja, a továbbiakat. egyúttal kérhetsz tőle gyógyszert is és használjatok óvszert.
2009. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Első lépésben talán gondolkozz el, hogy védekeztetek-e vagy sem. Ha annyi eszetek nem volt, hogy védekezzetek, akkor második lépésben csinálj egy tesztet. És ha a teszt +, akkor kezdj el agyalni azon, hogy na most mit is csinálj. 16 évesen már van annyi esze az embernek, ha szexel, akkor védekezik is.
2009. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

nem kéne mindenkit kioktatni azonnal.....

szegény lány joggal gondolta, hogy megúszta, mert egyszermegjött neki, de, kedves kérdező tényleg terhes tünetek ezek, amiket leírtál....

a teszt már biztosan kimutatja, én azért még drukkolok, hogy ne kelljen ilyen fiatalon egy nem kívánt terhességgel szembesülni.

ja, és még valami a nagy "okosoknak": szerintem mindannyian szexeltünk már életünkben úgy, hogy akár baj is lehett volna, nekem is volt, hogy elszakadt a gumi, vagy egyszerűen csak elkapott a hév és nem védekeztünk 100%-ig, vagy gyógyszer mellett antibiotikumot is szedtem, stb.

ilyenkor a szerencse is véd, csak szeretünk erről elfelejtkezni, és az elefántcsont toronyból ítélkezni azon, aki bajba jut!

ja, és 16 éves a lány ne 13, vagy 12.

2009. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Kedves Előttem Szóló! Csak tudod az a baj, hogy a 21. században élünk. Számtalan és egy módszert tudnék felsorolni, hogy milyen védekezési módok léteznek. Én és még rajtam kívül több millió lány is volt 16 éves és még is tudtunk a józan eszünkkel gondolkodni. Ja, és az elszomorító, ha a "szegény" lány terhes maradt, nagy valószínűséggel elveteti a babát, aki meg igazán szeretne annak nem lehet. Persze ez nem a kérdező hibája természetesen. Csak nagyon bosszantó. Én már csak tudom, hiszen ebben a cipőben járok sajnos. Lehet, hogy talán dicséretet is érdemel érte, amiért ilyen meggondolatlan volt, nem? Ha meg kétségei vannak, miért nem csinál tesztet? Na látod, ez is az emberi butaságot mutatja.
2009. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kedves utolsó, szerintem a kérdező tudja, hogy butaságot csinált, ezért kérdez itt, és nem értem mi köze van annak, hogy hányadik században élünk ahhoz, hogyha valaki valami miatt -amit egyelőre nem is tudunk, hogy miért, ezért elítélni sem tudunk- teherbe esik.

nagyon okos emberekkel is megesett, hogy úgy lett babája, hogy nem akart. a kérdező meg egyáltalán nem írta, hogy elvetetnéé a gyereket -jelzem lehet, hogy nem is lehet, ha már kétszer menstruált az eset óta.

én csak azt mondom, hogy ne ítélj hamar, és azért mert neked nem lehet babád, amit tényleg szívből sajnálok, ne haragudj arra, aki esetleg nem akar és mégis lesz neki. gondolom írnom sem kell, hogy ut.előtti voltam.

2009. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat. azt elfelejtettem írni hogy Védekeztünk... de mégis megvan az esély h. terhes lehetek... óvszerrel védekeztünk. mégis félek hogy elszakadt, kérdeztem a srácot többször is hogy elszakadt-e azt mondta hogy nem. mégsem bízok benne.
2009. márc. 17. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!