Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Természetes úton, lehet vhogy...

Természetes úton, lehet vhogy befolyásolni, hogy ikreim legyenek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Szia, sajnos nem tudom, de itt egy oldal, ahol ikresek beszelgetnek, talan talalsz segitseget is: ikresek.hu

sok sikert hozza!:)

2009. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi,megnézem:)!
2009. márc. 18. 12:31
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Azzal, ha bőven 30 fölött szülsz és/vagy lombikkal.
2009. szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Állitólag az is arra hajlamosít ha egy hónapig szedsz vmi fog.gátlót, majd abbahagyod és a köv.hónapban próbálkoztok.

Nekem peteérés elősegítésére "alkalmazta" ezt a nőgyógyász és tényleg megérett tőle 3 tüszöm is, de csak egyből lett baba akivel már 34 hetes vagyok :)

2009. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem jó ötlet ezeket a dolgokat befolyásolni. Másrészt az ikerterhesség kockázatosabb is. Ha magától jön persze, de akarni.....
2009. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
30 fölötti életkor,többedik terhesség,esetleg nagyobb súly.Nálam az első kettő bejött,és ikreim lettek.:))
2009. szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Jaj! Én 36 vagyok, babát szeretnénk, de csak egyet:) Nem is tudom mi lenne ha 2 születne:) Mennyien futkároznának itt:)
2009. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy lehet befolyásolni, én se 30feletti,se túlsúlyos nem vagyok....még csak a családba se voltak ikrek,a hüvelyi uh-n a doki mégis megállapította,hogy4-5egyforma tüszőm van,ami hajlamosít erre....nem tudom az okot.De ha befolyásolható gondold meg,nagy a kockázat...,mert a nő egy baba kihordására lett kitalálva.de sok sikert az álmodhoz.
2009. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lett volna ikertestvérem csak anyukám leesett a lépcsőn és a testvérem elhalt.Abban az időben nem volt még ultrahang így nem is tudta az orvos,hogy anyukám ikreket vár csak szülés után látták a két placentát és az egyikben ott volt az elhalt magzat.Óriási szerencsém volt meg anyukámnak is,hogy nem lett semmi bajunk.Én most szeretném a másodikat és 31 éves vagyok.Lehet kettő fog becsúszni?Nem bánnám csak jönne már!:)
2009. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek sok sikert a babá(k)hoz!!
2009. szept. 2. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!