Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 19-re nem várják mit...

Akik 19-re nem várják mit éreztek?

Figyelt kérdés

Én hányingert nem csak reggel ahem napközben is,néha szédülök ma 1hete teszteltem nagyon halvány poz.-at

viszont ma pisilés után kicsit rózsaszínű volt a wc papír.Tesztet majd csak a nem várt után ha nem jelentkezik.


2009. márc. 17. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is 19re nem várom nekem csak a hasm fáj egy hete ami nem szokott meg nem tudok dohányozni pedig erős bagós vagyok sajna de tesztelni nem merek de ha nekem egy hete +lett a teszted ha halványan is akkor már erős poznak kell lennie most szerintem tesztelj nyugodtan én még várok mert félek a neg eredménytől.

Remélem babásak vagyunk bár neked több esélyed van rá mint nekem mert neked van már egy poz teszted jah és gratula.


:-))

2009. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szio én is nagy dohányos vagyok de nekem se megy a cigi olyan erösen büdösnek érzem hogy már a férjemet sem türöm amikor a szobában cigizik.
2009. márc. 17. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

ELőző vagyok.

Hát most tök megynugtattál mert azt hittem hogy megint csak beképzedlem magamnak ezt a tünetet de ezek szerint nem , akkor remélem babásak avgyunk d ejó lenne már igy 3 év távlatából


:-))

2009. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szio!3napja 7:00kor kelek pedig sokáig fenn vagyok

görcsöket érzek mindjárt meg jön érzés,DE megint rózsaszínű volt a wc papír,úgy néz ki nekem már nincs sok esély a babora,remélem neked azért össze jön.Jaj elfelejtettem nekem a böröm is tök sima lett olyan selymi a cicim is feszes de csak a jobb érzékenyebb.

2009. márc. 18. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!