Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás - Wellnesz Káros?

Beágyazódás - Wellnesz Káros?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy "butácska" a kérdés, de nagyon fontos lenne, hogy kapjak egy-két választ. Ha ebben a ciklusban sikerült összehoznunk a babát, akkor éppen a beágyazódás idején mennénk wellneszezni. Befolyásolja a szauna, a pezsgőfürdő... a beágyazódást?
2009. márc. 17. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A szauna terheseknak tiltott de hogy a beágyat befojásolja-e nem tudom, de szerintem azt nem.
2009. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ELVILEG árthat, de egy egészséges magzat az megtapad akkor is, ha a mamája nem tud róla, vagyis éli az életét, adott esetben szaunázik is. amúgy meg, ha tételesen tovább tart teherbeesni, akkor évekig nem jártok majd üdülni, mert a ciklus elején apának nem szabad, hogy a fiúk nehogy túlmelegedjenek, a végén meg miattad, mert nehogy gátolja a megtapadást.

szerintem csinálj mindent ugyanúgy ahogy eddig, csak mértékkel!

2009. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pezsgőfürdőt, masszázst szerintem nyugodtan. Szauna nem ajánlott, de én 1 hónapos terhes voltam, amikor nem is esett már jól, úgyhogy jelzi a szervezet úgyis.
2009. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!