Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Testvérem párját jegelték...

Testvérem párját jegelték kiskorában (ott lent) lehet hogy ez miatt nem jön nekik a baba? Lassan két éve próbálkoznak, egyikük sem vizsgáltatta még ki magát, a pasi nem is nagyon akarja. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha kicsit érthetőbben teszed fel a kérdést, akkor talán válaszolni is tudunk!

Nő vagy férfi? Miért jegelték? Honnan veszitek, hogy csak az egyiknek van baja? Egyáltalán miért kell kívülről beavatkozni?

2011. jún. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A férfit jegelték és talán mondták is neki hogy lehet gond lesz a spermával!! Gyereket akarnak de 2 éve nem sikerül. Nővérem már 33 éves ugyhogy ideje lenne lassan,milyen kivizsgálások kellenek ilyenkor?
2011. jún. 1. 09:19
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Mit jelent, hogy jegelték?! Bocsi az offért, d etényleg érdekel..én még nem hallottam.
2011. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Talán vakbél vagy valami iylesmi miatt,még kicsi volt,nem tudom pontosan miért.
2011. jún. 1. 09:22
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

Első vagyok

Tehát nem a heréit jegelték. A vakbelemet nekem is eljegelték 3x, negyedjére vették ki. A férjemnek 2x, mielőtt kivették. Nincs semmi bajunk, és 3 gyermekünk van már. Hidd el, az orvosok akkor sem voltak olyan hülyék, hogy sterilt csináljanak a sógorodból.


A kivizsgálás meg csak rájuk tartozik. A tesód elmegy a nőgyógyászához és megbeszél vele mindent, még a pasija kivizsgálását is. Ez nem tartozik rád. Az én sógornőm is meddő, de amíg nem köti a részleteket az orromra, addig semmi közöm hozzá. Elég baj ez nekik enélkül is.

2011. jún. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ők maguktól nem csinálnak SEMMIT! Azért goindoltam megkérdezem itt,mert ő nem jár fel az oldalra,és ugy gondoltam ha mások sikertörténeteit hallja,vagy hogy nem is olyan bonyolult dolog kikezelni őket ha netán vcalami bajuk van,akkor könnyebben belevágnak,mert TUDOM hogy bánni fogja a nővérem ha még 5 évig nem tesz semmit azért hogy gyereke születhessen. Vegyél be egy MGb6-ot légyszi.
2011. jún. 1. 09:46
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Semmi közöd valóban a dologhoz!

Én úgy gondolom, hogy igaz a mondás,hogy egy nő két dologért teszt meg mindent. Hogy ne legyen gyereke, és hogy legyen. Ha a nővéred ennyi sikertelen próbálkozás után nem fordul orvoshoz, akkor lehet,hogy neki nem is annyira fontos a gyerek. Mert,akinek valóban az, az bármit megtesz érte.

Szóval te nyugtasd le magad és ne üsd bele az orrod más gyermekvállalásába. Ha úgy gondolják,hogy mégis nagyon akarnak, akkor majd dokihoz mennek. Gondolom nem analfabéták, hogy ne találjanak el odáig!

2011. jún. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából neked semmi közöd a dolgokhoz,feltettem egy kérdést,amire választ várok,a többihez senkinek semmi köze. Köszönöm azért a válaszod számomra értékes részeit.
2011. jún. 1. 10:21
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Egy idióta kérdést tettél fel! Még azt sem tudtad pontosan,hogy mit jegeltek a sógorodon!:))

Örülj,hogy egyáltalán válaszoltak!

2011. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy most jöttem rá,hogy szerintem a tesóm a párjában kételkedik. Gyereket akar,az biztos,de 33 éves,bizonyos dolgok miatt mostanság elég problémás az élete,és azt veszem észre rajta,hogy nem mer véget vetni a házasságának,mert attól fél akkor már nem lesz rendes kapcsolata,meg gyereke sem soha. Neki ez a pasi az leső mindenben több mint 10 éve együtt vannak,fél az ujtól.Ha innen nézzük a dolgokat nem is baj hogy nem jön az a baba.
2011. jún. 1. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!