Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A napokban ki nem várja a...

A napokban ki nem várja a menstruációt? Tünetek vannak már?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 21:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én tegnapra nem vártam....a mellem duzzadt de nem fáj!Olyan mintha hasizomlázam lenne...a teszttel még várok!Nálad?
2011. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Szia!

Én holnapra nem várom, de nekem általában mindig késni szokott...az első próbálkozásunk, 3-ik baba lenne. Tünet semmi...hacsak annyi nem, hogy tegnap volt ilyen mindjárt megjön érzésem. A férjem nem akarja, hogy vegyek tesztet...majd megtudjuk...

Hétfőn biztos tesztelek:)) Nekem egyébként a Clearblue a nem várt napon, nem első vizeletből egyértelműen kimutatta. Drukkolok!!:)

2011. jún. 1. 21:53
 3/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok! Én is holnapra vagy holnaputánra nem várom. Különösebb tünetem nincs, kivéve, hogy száraz vagyok, cicim duzzadt. Ja és jóstesztjeim erősödnek, de hát ebből még mensi is lehet...

Mindenképpen írjatok!!! Szurkoljunk egymásnak :)

2011. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
REMÉNYKEDJÜNK:)
2011. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én holnapra, holnaputánra nem várom.Ma teszteltem egy negatívot ami el is keserített. Kicsit feszülnek a melleim, de minimális, én úgy látom mintha kicsit pigmentálódott volna a mellbimbóm és a múlt hétvégén volt egy kis hasszurka. Erre most meg ez a negatív teszt!Én már igazán nem tudom most mi van. Szurkolok, hogy semelyikőnknek ne jöjjön meg:)
2011. jún. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Péntek-szombatra nem várom. Bár én kicsit reményvesztett vagyok. Hosszú idő után hagytam abba a fogamzásgátlót. Múlthéten voltam méhnyakrákszűrésen és azóta ma először nem barnázok. A hőgörbém meg katasztrofális, szerintem nem volt pé-m. Bár tegnap és ma is volt mindjárt megjön érzésem és szerda hajnalban egy kis véres pecsételésem. De azért nektek drukkolok nagyon.
2011. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok! Nálam még mindig semmi...bár elég sok folyásom van, ez egy kicsit aggaszt...Szerintem meg fog jönni:(
2011. jún. 2. 11:18
 8/22 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen folyás, állítólag a krémes jó, a vizes-tojcsis nem igazán. Én a jóstesztes vagyok, ma a 29. napon, feljebb ment egy tizeddel, 37.1 -re a hőm. De már nem dőlők be, ha nem jön meg, csak hétfőn tesztelek legkorábban...
2011. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet csajok?
2011. jún. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nálam változatlanul semmi...folyásom nincs már, a hasam mintha görcsölgetne, ( de lehet már csak képzelem ) és egyfolytában olyan érzésem van mintha megjönne. Gondolkozok ma egy tesztben...Nálad?
2011. jún. 3. 09:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!