Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinek a napokban van...

Van akinek a napokban van peteérése és november 20. körülre nem várja?

Figyelt kérdés
Nekem mintha tegnap lett volna peteérésem, a folyásom alapján, és együtt is voltunk este a férjemmel. Remélem összejött! És végre babás leszek. :)
2011. nov. 3. 09:35
1 2
 1/17 anonim válasza:
Én 12.ére nem várom. :) Én is bizakodom. :) Sok sikert , nagyon szorítok.
2011. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Én november 18-ra nem várom. 4-én volt peteérésem. Az előtte levő napokon és aznap valamint ma együtt voltunk a férjemmel. Remélem sikerül a harmadik baba és kislány lesz, van két fiunk. Mindenkinek drukkolok, még kb. 2 hét és kiderül.
2011. nov. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Remélem mindhármunknak összejön! :)

Majd írjátok meg, hogy mi lett!

2011. nov. 5. 14:40
 4/17 anonim válasza:
Sziasztok! Első vagyok! Nekem 12-én megjött sajna. :( Nektek viszont Drukkolok! :)
2011. nov. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Sajnálom! :(

Majd a következő hónapban összejön a babóca!

Kitartás! :)

2011. nov. 14. 09:46
 6/17 anonim válasza:
Sajnálom kedves "Első"! Próbálkozni kell és lehet, hogy már a következő ciklusban sikerül a baba. Persze ez ilyenkor nem vigasztal. Sok sikert! Ja! Én a második válaszoló vagyok és még reménykedek, holnapután talán többet tudok. És Te, aki a kérdést kiírtad, hogy vagy? Drukkolok, hogy sikerüljön!:)
2011. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 nikike0407 válasza:

Na mi zujs kérdező?? Mi 22-re nem várjuk... lehet izgulni!

Szurkolok!!

2011. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nekem van egy-két tünetem, de tudom ez akár menses is lehet.

Ilyen pl: feszülnek a melleim, tegnap este már alig bírtam ráfeküdni+mindjárt megjön érzésem van egy pár napja, pár alkalommal.

Teszteltetek már?

Én csak hétfőn fogok! :)

2011. nov. 17. 14:08
 9/17 anonim válasza:
Én mára nem várom! A hőm magas, mintha lázas lennék, és olyan megjön érzésem van. Tesztelni ha addig nem jön meg csak vasárnap reggel fogok. Drukk mindenkinek!
2011. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma teszteltem és POZITÍV lett! :))))))

Nagyon boldog vagyok!

Veletek mi újság?

2011. nov. 21. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!