Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A napokban ki nem várja a...

A napokban ki nem várja a menstruációt? Tünetek vannak már?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 21:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nekem se jött még, én tutira akarok menni, szóval hétfőn tesztelek, vagy lehet, hogy vasárnap, persze ha addig nem jön meg.
2011. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok!

Mi a helyzet? Nálam még mindig semmi...pénteken volt görcsölgetés, nagyon fájt a hátam, de semmi. Holnap reggel elszaladok tesztért és tesztelek:)

2011. jún. 5. 08:05
 13/22 anonim ***** válasza:
Én a jóstesztes vagyok, nekem sajnos tegnap megjött
2011. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én a negatív tesztes vagyok!Nem is csoda, hogy negatyv lett sajna ma megjött:(
2011. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem baj, fel a fejjel, új hónap :)

A jóstesztes

2011. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én a 06-02 9:09-es vagyok. Nekem még ma sem jött meg. (Péntek-szombatra nem vártam.) Bár még nem állt be a ciklusom, mert egy hónapja álltam le a bogyóval. Sok krémes folyásom van. Az jó? Semmi pirosas-barnás cuccom nincs. Napok óta mindjárt megjön érzésem van. Este és éjjel is fájt a hasam, meg egy kicsit a derekam is. Holnap reggel csinálok tesztet, ha addig nem jön meg.
2011. jún. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nekem van baba a pocakomban, ma délelőtt pozitívat teszteltem:))

Sajnálom akinek most nem sikerült, de új hónap, új remények:))

Nekem is krémes folyásom volt, aztán utána semmi...és pénteken nekem is nagyon fájt a derekam, hátam és a megjön érzés is meg volt. Szerintem a tünetek jók:)) Drukkolok!! Majd írd meg, hogy mi az eredmény:)

2011. jún. 6. 19:05
 18/22 anonim ***** válasza:

7:46-os vagyok. Reggel teszteltem, sajnos negatív. De még az is lehet, hogy később volt pé-m és akkor még van pár napom reménykedni. Csak, ha nincs baba, akkor legalább jönne már meg, hogy új hónapot kezdhessek! Nem adom fel.

Neked meg nagyon-nagyon gratulálok kedves Kérdező! :) Jó egészséget kívánok nektek!

2011. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen!:)) Milyen tesztet csináltál??
2011. jún. 7. 12:35
 20/22 anonim ***** válasza:
X-epil csikocskát, de tényleg abszolút negatív volt sajna! :(
2011. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!