Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hét késés után a tesztnek...

2 hét késés után a tesztnek már mutatnia kéne ha babás vagyok?

Figyelt kérdés

Ma reggeli teszt negatív. Hétfőn is teszteltem az is negatív. Múlt hét pénteken voltam UH-n a doki nem látott semmit sem. Holnap megyek megint dokihoz. Tüneteim nincsenek. Hőm 2 napja esik. Ma 36,3 tegnap 36,6.

Ennyi késés és negatív teszt után ez már tuti nem baba ugye?


2009. márc. 18. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Még egy halvány csíkod sincsen?

Akkor nem hiszem. Vagy lehet a teszt volt rossz?? Kontrolcsík megjelent?

2009. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztosat mondani nem lehet, mert mindenre meg az ellenkezőjére is lehet példát hozni. Ha nagyjából 30 napos ciklusaid vannak akkor valóban nincs túl sok esélye a babának már.
2009. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hát, sajna nem valószínű, bár hallottam már olyat, akinek már a doki is kimutatta, hogy terhes, a teszt meg még nem :-) Mindig mással teszteltél? Próbálj ki többet is szerintem.
2009. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Halvány sincs. Eddig 4 különböző tesztet csináltam. Kontrol csík mindegyiken megjelent.
2009. márc. 18. 09:56
 5/8 A kérdező kommentje:
A ciklusaim 28 naposak szoktak lenni.
2009. márc. 18. 09:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Áhh,akkor tuti nem vagy az!!!
2009. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
MOst már kezdek inkább valami gyulladásra gyanakodni, vagy csak egyszerűen ebben a hónapban nem jött meg és kész. Igaz eddig ilyen még sosem volt.
2009. márc. 18. 09:58
 8/8 anonim ***** válasza:
biztos hallottál már az anovulációs hónapról, lehet, hogy ez az, de a doki biztosan okosabb, mint mi :-)
2009. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!