Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondanátok véleményt a görbémr...

Mondanátok véleményt a görbémről? Nem volt ebben a hónapban peteérésem?

Figyelt kérdés

Ez a 3. hónap, hogy mérem a hőmet. Az előző 2 hónapban szépen látszott, hogy középidőben (15-16. nap körül) felment a hőm és fennt is maradt, amig nem jött meg a menzim.

De most ebben a hónapban nem így van. Nem volt peteérésem?


[link]


2011. jún. 2. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Eddig szerintem nem! Ami nem jelenti,hogy nem is lesz. Most felugrott, ha fent marad, akkor meg lesz az, csak most lehet,hogy később!
2011. jún. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ettől a hónaptól én merem azt mondani, h valakinek volt vagy nem volt. Nekem elvileg a hétvégén volt. Szépen leesett a hőm, majd visszaállt alaphőre, ami ugyebár azt jelenti, h nem történt ovu. Minden ovus jelem megvolt, kivéve a hőt. Mondtam is a páromnak, h nem hiszem el. Erre ő mondta,h ne higyjek a digitális hőmérőnek. Minden ilyen cuccott(karóra, mérleg stb) minden évben újra kéne kalibrálni, ahhoz, h pontosan mérjen.

Persze, ha hagyományossal méred, akkor biztos, h nem volt még peteérésed ebben a hónapban.

2011. jún. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha tegnap is fent volt és holnap is fent lesz, akkor megvolt.
2011. jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!