Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet peteérésem menses után...

Lehet peteérésem menses után két nappal?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy bármikor előfordulhat spontán peteérés,de most ez az én esetem és muszály rákérdeznem.Furcsa,mert fáj is a hasam alja,tojásfehérjés nyákom van és enyhén barna foltok is vannak benne.épp megfesti.ha van is spontán,akkor is vannak ezek a tünetek?mert még ideje sem volt a szervezetemnek felkészülnie egy peteérésre.nem értem.tegnap múlt el teljesen a mensesem.
2011. okt. 23. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet. Soron kívül, izgalom, sex kiválthatja.
2011. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 coffeez ***** válasza:
Ritka, de simán
2011. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, h az előző ciklusodban nem történt meg a pé, hanem kitolódott, de a vérzés mégis beállt v közben újabb pete érett meg. Néhanapján előfordul.
2011. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
volt peteérésem az előző ciklusban mert ultrahanggal nézték,meddőségire járunk.reggel szeretkeztünk,lehet az váltotta ki.köszi
2011. okt. 23. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, lehet!


Nekem a kisfiam épp így fogant. Habár az orvosom és a védőnő is hitetlenkedett, máskor nem is lehetett volna a Drágámnak lehetősége a pocakomba költözni, mert az a hónap úgy alakult hogy akkor voltunk csak együtt.

Ennek ellenére úgy számították ki a terhességemet mintha "rendes" időben lett volna peteérésem. Emiatt volt néha bonyodalom uh-on hogy na most akkor hány hetesnek felelnek meg a paraméterek.:-)

2011. okt. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:)
2011. okt. 24. 09:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az 5.napon volt,és épp a sex váltotta ki:)Meg is fogant a kisfiam,és épp úgy,mint az előző írta,ezért nekem is voltak "gondjaim" az uh-n.
2011. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de jó!!de nekem nagyon zavaros ez most.mert:tegnap éreztem úgy hogy peteérésem van,fojás is volt.ma meg mintha meg akarna jönni.érzem a hasamban meg a derekamban,és élkezdett fájni a cicim meg sokszor megszédülök és émelygek.ezt nem értem.nem hinném hogy terhesség mert megjött ugye rendesen,nem volt más most sem,picit darabos is volt,ha meg tegnap peteérés és megfogant annak még nincs jele.mi lehet ez?
2011. okt. 24. 11:46
 9/9 anonim válasza:
Pontosan így vagyok most én is! 7. napon vagyok mensi után és tegnap óta érzem, mintha ovum lenne és ez nekem is furcsa...ilyen kevés eltelt időre...!! Viszont a nyákom is megfelelő, áttetsző. Pont amilyennek lenni kell! Akkor ez azt jelenti h mi is próbálkozhatunk?? :)
2015. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!