Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November óta nem szedem a...

November óta nem szedem a fogit!(kb. 1 és 1/4 évig szedtem) Minden hónap 28 napos volt a ciklusom. Ezt én most nem értem! Azért sikerülhet vagy már veszve?

Figyelt kérdés
Eddig az előírásnak megfelelően jött meg.Most meg barnázok.Mellduzzadás, haspuffadás, hányinger megmaradt?Akkor most minden veszve?Járt már más is így?Vele mi lett?
2009. márc. 18. 10:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és szombatra nem vártam!:S
2009. márc. 18. 10:25
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
tesztelj, az már kimutatja, ha ennyit késik, szerintem ez simán lehet baba, de ha mégsem lesz + a teszt, akkor menj dokihoz, mert sajnos hormonzavar is csinálhat ilyet, én drukkolok a +-nak!
2009. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi nem jól fogalmaztam!Most szombatra nem várom/tam!
2009. márc. 18. 10:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát először is csinálj 1 tesztet,ha + gratulálok!Azért mert barnázgatsz még semmi nincs veszve!
2009. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Melyikkel?Melyik érzékenyebb?
2009. márc. 18. 10:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig a Pregimax pluszt használtam,nem csalódtam egyszer se!
2009. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is kb. ennyivel a nemvárt előtt barnáztam kb. 2-3 napig aztán nem jött meg és aznap este(a nemvárt napján) halványan ugyan de + lett a tesztem. Remélem nálad is ez a helyzet:)) Szorítok
2009. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 18. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!