Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 30-án jött meg, normáli...

Január 30-án jött meg, normális volt. 5 napig tartott. Viszont febr. 11-12 alig valami barnázás volt (egy-két csepp). Vajon mi lehet?

Figyelt kérdés
Menzi előjelének sztem korai, peteérésnek is korai sztem.(Peteérést mindig érzem, fáj a petefészkem és tojásfehérje színű folyásom van)Azóta olyan érzéem van, mintha bármikor megjönne, úgy érzem, mintha "tele lenne" az alhasam, fáj néha a cicim(nem vészes)émelygek sokszor. Lehet, hogy a barnázás már a beágyazódás volt?Ha igen, akkor viszon vagy a mensi közben estem teherbe(mensi 4-5 napján szeretkeztünk a férjemmel)vagy már előtte? Szeretnénk nagyon a babát, 8 hónapja próbálkozunk.Köszi a válaszokat, bocsi, hogyha zavaros voltam.
2008. febr. 20. 07:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább arra gondolok, hogy terhes lettél még a vérzésed előtt, vagy közben. Ha bírod, várd ki a következő mensest és akkor tesztelj, ha nem tesztelj most, nagyon terhességre utaló tüneteid vannak.
2008. febr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!