Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő hét kedden kell nem...

Jövő hét kedden kell nem megjönnie. Tegnap óta eléggé szúrkél a bal oldalam.10-én volt nagyon erős hasszúrkám, úgy hogy fel se tudtam állni, akkor lehett PÉ-m. Mitől lehet hasszúrka, ha csak kedden kellene megjönnie?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kedden nem kéne megjönnie, és néha be-be szúrkál, nem tudom. Van más tüneted is?
2009. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hasszurka az a tágulástól van és ha nem szedsz gyógyszert minden hónapban van max nem figyeled.

A méhfal ahogy vastagszik az izmok tágulnak és szurkál, aztán a mensikor abba marad majd a köv period közepén megint elkezdi.

2009. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
két napja érzékeny a mellbimbóm, de ennyi. Sajnos a gyakori pisilésre se tudok hagyatkozni, mert az alapból is van.A hasszúrka tegnap elviselhető volt, de ma eléggé érzem. Neked van valami tüneted? Mióta próbálkoztok? Én október óta nem szedem a bogyót. Mikor tesztelsz először? mivel?
2009. márc. 18. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hétő-kedd környékén kellene megjönnie. Nálam egy hete hányinger (főleg délutánonként, de ma pl egész nap), pár napja iszonyatos cicifájás, a mellbimbómhoz pl hozzá sem tudok érni, még fürdés közben is épp, hogy alig érintem annyira fáj. MOndjuk menszesz előtt szokott fájni, de ennyire nem. Meg megnőtt a cicim. De hát az is lehet emiatt ugye.

Napjában többször érzem, hogy kifejezetten hőemelkedésem van (nem hőmérőzöm), aztán az sitty-sutty eltűnik. Ma pl. délelőtt éreztem, de tegnap és azelőtt pedig délután.

Fejfájás, szédülés de ez szerintem a hideg-meleg fronttól van.

És nem jöttek ki a ragyáim sem, amik pedig egy héttel a menszesz előtt szoktak jelentkezni.

Hát ennyi, mondjuk ettől még simán megjöhet. :)

2009. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaigen, a hasam is fáj picit, néha a bal, néha a jobb oldalon érzek pici szúrást.
2009. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!