Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik, nagyon szédülök...

3 napja késik, nagyon szédülök, teszt - lett. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Reggel kezdődött, és azóta is szédülök..Alig tudok dolgozni. :( 3 napja késik, de a teszt - lett. Mindjárt megjön érzésem van, és néha rámtör a hányinger..Mellem nem érzékeny, kimondottan folyás nincs, de nem vagyok teljesen száraz..Ti mit gondoltok?
2009. márc. 18. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy baba, de az is hogy nem!

Nem szedtél valamilyen gyógyszert ami befolyásolhatta a ciklusod? mert akkor könnyen lehet hogy attól van!

Szerintem pár nap múlva reggeli első vizeletből csinálj egy tesztet, lehet hogy neked lassabban emelkedik a hcg szinted és azért nem mutatott még pozit a teszt, de szerintem ennek kisebb az esélye!

Ha pedig egy hét múlva is negatív a teszt és még mindig nem jön meg akkor keresd fel a nődokidat, lehet hogy más a probléma!

2009. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!