Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Szerintetek...

Mikor teszteljek? Szerintetek ha teherbe estem, mikor mutatná ki a teszt? Tüneteim lennének már, vagy az még korai?

Figyelt kérdés

Utolsó menzesz első napja május 8.

14, 20, 21. napon voltunk együtt. A ciklusaim sajnos rendszertelenek, nem 28 naposak! (legutóbb 26 napos, előtte 33 napos.)


2011. jún. 3. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:

A mensi kimaradása után tesztelj, az a biztos.

Van, akinek még annál is később mutatja ki a teszt (nekem pl. a 4. vagy 5. napon mutatta ki). Általában ez után jönnek a "tünetek", de megjegyzem, sokaknak egyáltalán nincs semmi baja hosszú hetekig. Én a 8-9. hétig vígan elvoltam, még csak hányingerem sem volt.

Ugyanakkor még a mensi kimaradása előtt valahogy úgy éreztem, másmilyen "állagú" a méhem, vagy hogy is mondjam. Olyan érzésem volt, hogy meg fog jönni, a mellem is feszült kicsit, de mégis másmilyen volt, mint addig.

2011. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!