Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mitől lehet? Szerintetek...

Ez mitől lehet? Szerintetek teszteljek? Kimutatná már a teszt? Ma vagyok a 13 DPO-n.

Figyelt kérdés

Itt a görbém: [link]

Mellfájdalmam megszűnt, de nagyobb és tömöttebb állagú maradt, valamint a megszokott 5-6 napos mensi helyett két nap után szinte nincs semmi.


2011. jan. 17. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
decemberben volt két pozitív terhességi teszted és mégis megjött? Én tesztelnék a helyedben, az tuti.
2011. jan. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bocsi én offolnék!:)

A mensid ugyanannyi volt? Görcsöltél? Nekem most késett öt napot. Amikor végül megjött görcsöltem, a mennyisége is normális volt, viszont két napig tartott! Feleslegesnek tartottam a tesztet, de meglepett,hogy két napig volt meg! És szurkál a petefészkem is, pedig mensi után nem szokott!

2011. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A mensim jóval kevesebb, máskor első nap szinte ki sem tudok kellni az ágyból a görcsöktől, most pedig 1 szem fájdalomcsillapítót kellett összesen bevennem. Tényleg nem tudom mi lehet?
2011. jan. 17. 10:04
 4/10 anonim ***** válasza:
de ha dec.-ben volt két pozitív teszted miért nem mentél orvoshoz, mikor vérezni kezdtél? vagy akkor most ez hogy volt? Én mindenképp tesztelnék egyet, márcsak azért is mert csak ennyi ideig volt meg.
2011. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9:58-as méred a hődet?
2011. jan. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem sajnos nem mértem! Szóval nem tudom mi lehet. Tünetem nincs. Max. annyi,hogy ennél a mensinél egyáltalán nem fájt a cicim, pedig szokott!

Bár nem hiszem,hogy baba, mert a görcs,meg a normális mennyiségű mensi kizárja!

2011. jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azonnal mentem decemberben, de az orvos nem látott semmit, azt mondta spontán vetélés, van ilyen.

Még annyi, hogy a köldökömnél egyfolytában szúrásokat érzek,ennek lehet köze hozzá?

2011. jan. 17. 10:26
 8/10 anonim ***** válasza:
értem. sajnálom. és az nem lehet, hogy mégis megmaradt az a baba? (csak tipp) a köldökömnél nekem is szokott szúrni, de annak sajna semmi köze babához legalábbis nálam nem.
2011. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egy tesztet meger...
2011. jan. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap este csináltam egy tesztet, ami neg.lett.

Mensim teljesen megszűnt, a hőm mára így alakult:

[link]

Akkor itt már tutira nincs baba?

2011. jan. 18. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!