Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell mérni a testhőt?

Hogyan kell mérni a testhőt?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy buta kérdés, ezért ne harapjátok le a fejemet! De én ehhez nem értek,viszont annyi helyen olvasom itt, de nem tudom más hogy csinálja. És mikor kell csinálni?
2009. márc. 18. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én minden reggel ugyan abban az időben mérem a hőmet ágyban fekve sehova nem menve nyugalomban 5 percig nekem csörög az ébresztő minden reggel 7kor és hüvelyben mérem digitális hőmérővel utána nem mindig kelek fel valamikor visszalszom de hőtmérni minden reggel felébredek.

Ha másképp csinálod nem az időpontra gondoltam akkor nem fogsz valós eredményt kapni , de nem muszákly a hüvelyben mérni sem lehet szályban nyelv alatt is csak a lényeg mindig ugyanakkor és ugyanott 5 percig ja és ha higanyos a hőmérő este kell lerázni nem reggel.

2009. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz és még ajánlom, hogy vezesd vagy papíron táblázat formájában, vagy a ciklus.hu weboldalon.
2009. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat hogy itt kérdezek, de engem is érdekelne - most fogom kezdeni a hőmérőzést. Minden digitális hőmérővel lehet hüvelyben és szájban mérni, vagy ehhez speciális hőmérő kell?? :)

Köszönöm előre is a segítséget!

2009. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. ezután mindenképpen én is kipróbálom, és így fogom csinálni..:)
2009. márc. 18. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!