Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így is lehet hőt mérni?

Így is lehet hőt mérni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Majdnem egy éve próbálkozunk a babával, de sajnos még nem jött össze. Eddig nem mértem hőt, de most szeretném elkezdeni. A problémám csak az hogy én 3 műszakban dolgozom. ezért van olyan hetem amikor reggel érek haza és csak délután kelek fel. Mérhetem így a hőmet? Két hétig reggel ébredés után, 1 hétig délután ébredés után? Van így nincs értelme? Köszönöm a válaszokat! További szép napot! :)
2011. szept. 3. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nem is tudom..de elvileg az a lényeg h folyamatosan mindig ugyan abban az időben mérd nagyjából! A du.meg már nincs nagyjából se közel a reggelhez!! Kérdezz majd meg egy dokit is :)
2011. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én sajnos azt olvastam, hogy aki több műszakban dolgozik, vagy állandóan éjszakás, az nem mérheti a hőt :( sajnálom pedig tényleg érdekes...

De azért ha van kedved próbáld ki , és mutasd meg a dokidnak lehet hogy tudja azért használni.

Sok sikert

2011. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos, nem.
2011. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, éreztem én hogy ez így nem működhet.Na sebaj ennyi gond legyen. :) Lehet jobb is így! Legalább nem rágom emiatt is a körmöm! Azért köszönöm a válaszokat!Gyors babásodást mindenkinek :)
2011. szept. 3. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!