Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk már babócát....

Nagyon szeretnénk már babócát. Ez az első Closys hónapom. Kérlek megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés
Mit tudtok mondani a görbémről?Miért ilyen cikcakkos egy pár napja?Lehet még babóca?
2009. márc. 19. 08:53
 1/6 A kérdező kommentje:
2009. márc. 19. 08:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia:) Igazából én nem vagyok egy "görbe szakértő" de szerintem az a pici ingadozás még belefér, az a lényeg, ha azon a szinten marad a hőd a nemvártig és utána, akkor még esélyes a baba. Úgy látom, hogy a 18.cn-on volt pé-d, azóta megy felfelé. Ne izgulj, szerintem jó lesz:)))
2009. márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszike nagyon aranyos vagy.Azt írták egy másik kérdésemnél, hogy nagyon ritkán voltunk együtt de szerintem akkor viszont pont jókor.Szerinted mikor tesztelje?Én 24 re gondoltam, vagy még várjak vele?
2009. márc. 19. 09:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Az igazság, hogy tényleg lehettetek volna többször is együtt, de bíztató az a néhány alkalom is. Ha 28 naposak a ciklusaid, akkor szerintem már tesztelhetsz a 29. napon reggel, ha nem jelentkezik a menszid. Szorítok+++
2009. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azon múlik, hogy mennyit vagytok együtt, hanem hogy mikor. Nekem a dokim összesen két napot jelölt ki, és össze is jött, lett pozitív tesztem, aztán pár nap késéssel megjött, de ez nem változtat azon, hogy össze tudott jönni
2009. márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött:((
2009. márc. 24. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!