Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még mindig késik, teszt -, és...

Még mindig késik, teszt -, és úgy szédülök hogy megőrülök. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
4 napja késik, de a teszt - lett megint. :( Lehet hogy még korai? Volt rá példa hogy 3-4 napos csúszással jött meg. Annyira szédülök (főleg reggel és este), hogy az szörnyű...Lehet baba a dologban??
2009. márc. 19. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen! lehet szerintem ha addig nem jön meg hétfön doki ö biztosra meg mondja a teszt nem mindig mutatja meg ,volt oyan hogy a mensi elmaradása után 2hét mulva mutatta ki a pozitivot.sok sikert!
2009. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De ha a doki azt mondja hogy nem érzi akkor se add fel inkább mondd neki hogy csináltasson vért,vizeletet.Nekem sem érezte az orvos de már a vér és vizelet kimutatta.Én a nemvárt után 6 nappal voltam dokinál és még nemérezte,előtte meg a teszt nem mutatta ki.Sok sikert!
2009. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Remélem baba van a dologban :)
2009. márc. 19. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!