Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az OVU jósteszt negativ, a...

Ha az OVU jósteszt negativ, a HCG teszten nagyon halvány csík van, akkot lehet babás vagyok?

Figyelt kérdés

Az OVU tesztem negativ,a HCG teszemen megjelent egy csík a kontroll alatt.

De most nem tudom eldönteni szellemcsík,vagy tényleg POZITIV!!!

ha fénnyel szemben tartom akkor is látszik nagyon halvány csík,ha simán nézem akkor is látszik,de nagyon nagyon halványan,épp hogy kivehető.

De az OVU tesztet fény felé tettem,és nem láttam a csikot,Sem a csik helyét.

Akkor a HCG teszt pozitiv lenne?23 napon vagyok.


Multhónapban is néztem akkor negativ lett a HCG,és fény felé sem láttam csíkot,sem a csík helyét.Lehetséges babás vagyok:-)))


2009. márc. 19. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet h túl korán csináltad a tesztet, azért halvány. Pár nap múlva csinálj mégegyet. Remélem az is pozitív lesz! Sok sikert!

8 hónapos fiú anyuja

2009. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.Az OVU teszt nem lényeges,mint jóstesztként??
2009. márc. 19. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!!!! A hcg-nek higyj, ne az ovutesztnek. Az valakinek, nem jön be. Negatív, és mégis baba van, vagy pozitív, de baba nincs!

A terhesteszt a lényeg!

:) :) Dejóneked! :)

2009. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszike,de még nem biztos,hétfőn ujra tesztelek.

mert lehet szellemcsik,és hoppon maradok:-(

2009. márc. 19. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
kedves kérdező mi lett veled,lett baba?Most énis ugy jártam h a jóstesztem negatív.Van ok reményre?
2012. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!