Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt előtt közvetlenül...

A nem várt előtt közvetlenül hogyan alakul a hőm?

Figyelt kérdés

Az a kérdés, hogy ha 36,8-36,9 a hőm az csak a menzi miatt lehet vagy ez lehet jele a terhességnek is?

Tegnapra-mára nem várom, eddig semmi, egy enyhe menziérzés csak, de ennél erősebb szokott lenni mielőtt megjön.


2009. márc. 19. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy ne essen le a hő. Az érték önmagában mindegy, nincs olyan, hogy 37 fok jelenti csak biztosan a terhességet.
2009. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 36.8 volt a hőm, ugyanígy, de maradt mindvégig, majd már közel az 5. héthez már 37-tel ébredtem.
2009. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok, köszi a válaszokat! Az megnyugtat, hogy nem feltétlenül kell 37 fölé mennie, tehát van még remény :)
2009. márc. 19. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!