Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Mar semmit nem...

S.Eszter24 kérdése:

Mi lehet ez? Mar semmit nem ertek.25-en nem kellett volna megjonnie, nem is jott meg, hala Istennek.9dik nem tesztelten, negativ lett,12dik nap teszteltem, negativ lett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Masfel eve probalkozunk, es nem jott meg ossze de nagyon remenykedunk. Foleg en. Ilyen sokat meg nem kesett az utobbi masfel ev alatt. Szerintetek lehet hogy tterhes vagyok?
2011. jún. 5. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát 25-e óta jónéhány nap eltelt.Elvileg 10 nap után már kimutatja a teszt, de éppen a soron köv.menstruáció előtt is teherbe eshettél. ( én így jártam.2-án megjött kb.26-án foganhatott a gyerkőc) Még egy pár napot várj és tesztelj. Ha semmi és még mindig nem jön meg, keresd fel a dokidat. Nálam már a 4-5 hetes terhességet észlelte a vizsgálat során. ( felpuhult a méhem) Remélem, a baba miatt nem jött meg. Izgulok érted!!!
2011. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszodat. Nemreg voltam dokinal, azt modta szervileg rendben vagyok. En is remelem hogy baba lesz belole. nem szokott ennyit kesni.
2011. jún. 6. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem negatív volt a teszt 4 hetesen, 5 hetesen mutatta ki;)
2011. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyira varjuk mar. Jo volna ha baba lenne. Koszi. Mg mindig nem jott meg.
2011. jún. 10. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagytok? Első voltam, csak érdeklődnék felőled vagy felőletek(?)...
2011. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat igazan rendes vagy, de...............

sajnos megjott. Mult honap 13-an. De probalkozunk, nem edjuk fel, csak nagyon nehez nem mindig arra gondolnom.

Igazan jol esett, hogy gondoltal ram.

2011. júl. 4. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!