Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák ti tornáztok?

Kismamák ti tornáztok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 06:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tornázok, pont elég a napi tennivalók, mosás-teregetés hajlókának és nyújtásnak, boltba séta gyaloglásnak, főzés az állóképességem karbantartására és az éjszakai másfél/kétóránként felkelések a hasizmomnak :))

Néha azért, ha fekszem -persze oldalt, mert csak úgy tudok- akkor lábemelgetést csinálok szórakozásból, ameddig jólesik. És spontán karkörzéseket is szoktam menet közben a lakásban. (zsibbadok, vizesedek és hatalmas pocakom van!)

Ha megszülök, utána viszont fogok tornázni, na nem kampányszerűen, csak szépen, ami jól esik, az lesz a lényeg, hogy rendszeresé váljon számomra, és beépítsem a napi rutinba.

Először csak a napi sétáka pici fiammal, aztán meglátjuk a többit.

Ha már meg tudja tartani a kis fejét, őt is emelgethetem (fokozatosan nő legalább a súly:) a kezemmel, ill. lábamra téve, repülőzve, ilyen játékosan :))

2011. jún. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most kezdtem! Elmúltam 11 hetes, bár a dokim szerint óvatosan már hamarabb is lehetett volna. Van otthon egy ellipszis trénerem, azzal edzettem 30 percet. Holnap is fogok. Nem őrült tempóban, csak úgy normálisan. Már nagyon hiányzott!
2011. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tornáztam,viszont mindenhova gyalog jártam,így volt,hogy 8-10 kilómétert sétáltam egy nap.
2011. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!