Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos (kb. +20kg+ a bébi)...

Túlsúlyos (kb. +20kg+ a bébi) kismamák? Tornáztok, tornáztatok a terhesség alatt? Folyt.

Figyelt kérdés
Rubint rékásra gondolok,a kismama tornájára, vagy egyszerűbb ellipszis trénerrel?Merjek tornázni 13.hét után?Tapasztalatokat írjatok.Hogy bírtátok,mellette nem is híztatok csak a baba??
2009. szept. 2. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt olvastam, hogyha előtte nem voltál sportos, ne most állj neki. Mindazonáltal naponta egy egyórás séta nagyon jót tesz, az alsó izmokat is erősíti. Én is a Te cipődben jártam, megfogadtam, csak akkor eszek, ha éhes vagyok, és csak annyit, hogy pont elég legyen, nem amíg a szemem kívánja, vagy amíg van a tányéromon.

Tornázhatsz, ha azt kívánod, én ilyenkor napi öt kilómétert mentem volna, pedig elég tunya vagyok, de mindent csak addig csinálj, amíg jólesik, amíg örömöd leled benne. Inkább a nagy őszi sétákat ajánlanám!

2009. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a második trimesztertől kezd a tornát, azt mondják a Kállai-féle dvd könnyebb.
2009. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha eddig nem nagyon mozogtál, akkor a Rékás torna nem jó. Én a Kállait készülök kipróbálni.

Csak semmi megerőltetés! Csak a torna úgysem akadályozza meg a hízást, inkább a kajára figyelj.

2009. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kímélnem kelett magam nem tornázhatam.Napi 4x-6x étkezés és az tápláló legyen ne nasi.10kg híztam és szülés után másnap a mérleg 13kg-al kevesebbet mutatott.:)Most a második terhességem és 17 hetes vagyok és 1kg-ot híztam most is az evésre figyelek.Nekem bejött:)
2009. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tornázhatok,csak naponta 1-1,5 órát sétálok.26 hetes vagyok és 1,5 kg-ot híztam.Odafigyelek,mit eszek és mennyit.Pedig én is túlsúllyal kezdtem.
2009. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké,akkor inkáább séta.Csak az a baj,hogy már kívánom az édességet,vagyis csakis a sport szeletet.Kajára igyekszek figyelni.Jó babavárást mindenkinek.
2009. szept. 2. 20:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy állsz a hízással? Kaja? Mozgás?
2009. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
09-02 13:54 voltam :)
2009. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű,mert a párom mindig este kezd el falni előttem és egyből beindul a nyáltermelésem:)és én is eszek,bár néha sikerül visszafognom magam.sétálok a családdal és az új kutyánkkal,vagy biciklizés a kisfiammal,mert imádja.
2009. szept. 17. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!