Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most melyik höm a valós?

Most melyik höm a valós?

Figyelt kérdés

Nem aludtam át az éjszakát.felkeltem 22 kor utánna picit vissza aludtam és megint felkeltem 02:30 kor.Mértem egyet de 36,6 volt ami eddig is pedig már emelkednie kéne.utána csak feküdtem az ágyban tv-em addig ameddig nem lett annyi az idő amikor mérni szoktam az meg már 36,8 volt.De 5 órát szerintem nem aludtam egy huzamban amennyit kéne a valósághoz.

Akkor most melyik a valós?


2009. márc. 19. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A 36,8-as hő az szerintem okés!
2009. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
remélem:)))köszike a választ
2009. márc. 19. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a tévézés utáni szerintem nem reális. Éppen az a lényege az ébredési hőnek, hogy ébredés után méred. Azért kell lerázva melletted lennie a hőmérőnek, hogy ébredés után minél kevesebbet mozogj. Az hogy te még órákig tv-zel majd megint megméred, szerintem nem jó.
2009. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem mozogtam ,meg az 5 órát sem aludtam meg.azt olvastam hogy annyit kell egyhuzamban.Idegesítő ez a mérés azt mondta az orvosom tagnap előtt hogy pont most készül és akkor este meg másnap legyünk feltétlen együtt de nekem csak egy szinten van:(de azt is olvastam hogy kell vagy 2 nap is mire elindul felfele.ez igaz?
2009. márc. 19. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez változó, egyénfüggő. Van akinek rögtön felugrik magasra, van akinek fokozatosan emelkedik. Mindkettő jó, az a lényeg, hogy fenn maradjon a második szakaszban.
2009. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!