Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a ciklusom 50. ik...

Ma vagyok a ciklusom 50. ik napján! A Wc-papíron vérzést tapasztaltam a ciklusom 32. napján halvány pozitívat teszteltem! Voltam dokinál és nem látott semmit! Most akkor meg fog jönni?

Figyelt kérdés
14mm-es volt a méhnyálkahártyám kedden!Nem zárták ki a terhességet!A melleim feszülnek hányingerem van és rengeteget járok pisilni!Én egy késői mpé-re gondoltam ami megtermékenyült!De úgy néz ki még se?Mitől lett a 28 napos ciklusból 50?Ha nem vagyok terhes?Ilyen még nem történt velem!Kérem a segítségeteket!!Nagyon elkeseredtem és semmi mást nem tudok csak sírok és sírok!
2009. márc. 19. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi sírás!

A ház nem ég.

Orvos Uh és máris tudod hányadika van.

Még semmi nincs sem veszve, sem elkésve.

2009. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elszomorítani, sőt kívánom, hogy neked ne úgy legyen de én is így jártam ugyanezek a tünetek 49. napnál jártam de nemrég megjött sajnosbaba nem volt halvány pozitiv igen..ez megmagyarázhatatlan de előfordul de mondom remélem babás vagy:)
2009. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így: halványpozitív teszt, aztán megjött. Alacsony volt a hcg, nem tudott beágyazódni, megtapadni a megtermékenyült petesejt. Azt mondta a doki, hogy "a természet szelektál".

Nálam az ok(amit fél év múlva vizsgált csak egy másik doki) magas prolaktin szint.Ezt azért írom. hogy

a hormonszíntet nem árt megnézatni, mert okozhat több hasonlót.

2009. márc. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!