Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek a tünetei a...

Ezek lehetnek a tünetei a terhességnek? Fontos!

Figyelt kérdés

Mostanában folyton rosszul vagyok(főleg reggelente,néha szédülök is,de nem minden nap),úgy érzem,mintha lázas lennék,néha hőhullámaim vannak(lehet,hogy amire gondolok,az nem hőhullám,de ilyenkor mindig hirtelen elönt belül valami melegség...)

Régen imádtam a milánói illatát,de tegnap az csinált anyukám és azt hittem,hogy hányni fogok,annyira rosszul lettem tőle...

Nem tudom,hogy ez számít-e,de mostanában rengeteget alszom.Néha van,hogy 2-korhazaérek,rögtön lefekszem és csak 4-fél 5 körül kelek.De este 9-10 körül már megint alszom és csak reggel háromnegyed 7-kor sikerül annyira felébrednem,hogy ki tudjak kelni az ágyból.


Szerintetek ezek lehetnek azok?

Vagy lehet,hogy csak beteg leszek?

Már tisztára ideg vagyok,mert ha terhes lettem,akkor nekem annyi...:S


Köszönöm a segítségeteket!


2011. jún. 6. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a tuneteim voltak ugyhogy lehetsz, bar te tudod hogy voltal e vedekezes nelkul valakivel.. Nekem mindket terhessegemnel almossag, haspuffadas, hanyinger, szagokra valo undor volt az elejen. Melleim is duplajara nottek es megjon erzesem volt.
2011. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Akkor neked annyi? Hány éves vagy? Gondolom, tudod, a szex sok esetben babával jár. Ezek lehetnek terhességi tünetek, én is sokat aludtam, sőt, még most is, pedig már félidős vagyok. Terhes lehetsz, ha szexeltél, tudod, azt arra találták fel.
2011. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

leszaladsz a teszkóba, veszel 400 Ft-ért egy tesztet és kiderül


amúgy meg mikor volt az utolsó menzeszed?

2011. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én minden nyáriszünet előtt ez volt. Évvégi nagy hajtás miatt. Persze, a terhesség sem kizárható, ha van szexuális életed.
2011. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hupsz: Nekem minden nyári szünet előtt ez volt.
2011. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Védekeztetek? Késik a havid? Ha igen, mióta? A tüneteid mióta vannak meg?

Amúgy én is a tesztet javaslom. Bár az se 100%-os. De legalább van kiindulási alapod:) Én szorítok, hogy ne legyél terhes! Amúgy hány éves vagy?:)

2011. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Május 16.-án jött meg és 22.-én lett vége...De nekem folyton késik vagy éppen hamarabb jön meg,van,hogy ki is marad.

Szinte védekezünk,csak egyszer nem,mert akkor hirtelen jött és egyikünknél sem volt óvszer,de vigyáztunk,tényleg.

Viszont még nagyon fiatal vagyok(nemrég lettem 17...),a 'páromnak' meg nem én vagyok jelenleg az első helyen,fogalmazzunk így.

Tudom,hogy nagyon hülye voltam,de most már annyira kivagyok :S

2011. jún. 6. 20:17
 8/16 anonim ***** válasza:
A szex nem jön hirtelen, mint egy vihar... és hoppá, nincs esernyőm. Azt nektek kell meggondolni, hogy most nem, mert baj lehet belőle.
2011. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha hamarosan esedékes a mensid akkor a teszt már lehet mutatná.
2011. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

terhességi teszt?

okosabb, mint a válaszolók.....

2011. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!