Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon van még esélyem a babára?

Vajon van még esélyem a babára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

május 24-én kellett volna megjönnie.előző hónapban is késett 14 napot ugyhogy nem foglalkoztam a késéssel túlzottan.Jun.3-án jött meg,12 napos csúszással,iszonyatos görcsökkel.Darabos vér is jött belőlem,de csak 1,5 napig,utánna még kb 1 napot megvolt,de alig és inkább barnás.a menzeszig fájt a mellem,mára már az elmúlt de néha görcsöl a hasam és émelygek.

Szerintetek mi lehet ez?már 10 hónapja próbálkozunk,....


köszi előre is a válaszokat


2011. jún. 7. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy babád lett volna, csak nem tapadt meg.

Ha csinálsz egy tesztet, ez még kiderülhet. Ha pozitív, akkor minden bizonnyal így volt, és talán érdemes dokihoz menni, hogy rendesen "kiürültél-e".


Nekem egyszer volt ilyesmi, és a dokim azt mondta (levélben), hogy ha terhestüneteim lennének, akkor keressem fel, különben a "természet elintézte".


Remélem hamarosan összejön!

2011. jún. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ciszta! Nem ijesztgetni akarlak, de a barátnőmnek pont ilyen késős, görcsös mensijei voltak és kiderült,hogy a cisztái pukkantak ki!
2011. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi gyors válaszokat
2011. jún. 7. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!