Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olvastam teákról és a hőmérőzé...

Olvastam teákról és a hőmérőzésről! Milyen teákról lenne szó? Hőmérőzés hogy is működik?

Figyelt kérdés
Szóval ma megjött a mensim, de csak szombatra nem vártam!Eddig mindig 28 naposak voltak a ciklusaim, most 26. napra jött meg.A ciklus. hu már regeltem, de nem tom hol lehet felvzetni az adatokat!?Mikortól kezdjem a hőmérőzést?A mensi után csak?Bocsi a sok kérdésért!:)Köszönöm a válaszokat
2009. márc. 19. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2009. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit konkrétabban!?
2009. márc. 19. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Mensi első napján kezdd a hőmérőzést, de az sem nagy gond, ha az első pár nap kimarad, viszont mensi után mindenképpen mérd, reggelente nagyjából ugyanabban az időpontban, felkelés, pisilés, egyebek előtt.

A ciklus első felében cickafarkfűteát iszogass, a másik felében, peteérés után palástfű teát. Az oldalt pedig, amit az előző válaszoló belinkelt, nézegesd meg, nagyon sok hasznos infót találsz.

2009. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Ari vagy!:)
2009. márc. 19. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jót adott meg az első válaszoló. A babatervezők otthonánál nem nagyon van konkrétabb!! Ott a világon mindent megtalálsz amire kiváncsi vagy ezzel kapcsolatban, csak hát el kell olvasni!
2009. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!