Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 24. napján vagyok,...

A ciklusom 24. napján vagyok, barna folyás 3 napja. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
kb. 3 napja barnás folyásom van,a hasamban szurkálódást érzek néha,az ízek és a szagok is mások,mint szoktak lenni,nagyon könnyen elfáradok...a ciklusaim változó hosszúak,általában a 35-36.napon jön meg,de a multkori ciklusom 48 napos volt...szerintetek lehet ez terhesség?már több több mint 8 hónapja nem szedem a gyógyszert,ilyen barna folyásom még nem volt,remélem baba lesz belőle :)
2011. jún. 8. 00:34
 1/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem eddig a barna mindig mensest jelzett. :-(

Ilyen hosszú ciklussal érdemes lenne talán egy hormolabort csináltatnod. Nem kell megvárnod az egy év sikertelenséget, ha ilyen problémád van, mert esélyes, hogy van némi gond hormonokkal. Endokrinológushoz fordulj, ő a hormondoki.

De drukkolok, hogy babás légy!

2011. jún. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. A normálisnak mondott ciklus hosszúság: 20-40 nap között van. Ha ennél rövidebb vagy hosszabb, akkor érdemes felkeresni a dokit. Ha a barna folyás nagy mennyiségű és több napig tartó és rendszeresen előfordul, az jelezhet valami problémát és ebben az esetben is dokihoz kell fordulni. De akár terhességet is jelenthet, sok nőnek van ilyen! Drukkolok!
2011. jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs PCOS-d? Akkor szokott lenni összevissza ciklus meg barnázás vérzés előtt. Nekem is volt, amíg nem kezdtem metet szedni.
2011. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nőgyógyászatilag rendben vagyok,az orvos megvizsált pár héttel ezelőtt...ilyen barnázásom még soha nem volt...bár a ciklus.hu-n eredetileg most szombaton kellene megjönnie,de szerintem késni fog...
2011. jún. 8. 13:40
 5/7 A kérdező kommentje:
menses előtt nem szoktam barnázni...
2011. jún. 8. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: én is csak 10 év menzesz után kezdtem el barnázni, onnan derült ki a PCOS.
2011. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
amint már előtte is írtam nincs semmi bajom...sem nőgyógyászatilag,sem máshogy...az hogy neked PCOS-ed van az nem azt jelenti,hogy mindenki másnak is az van,aki nem esik egyből teherbe...sajnálom,hogy neked emiatt a betegség miatt nem sikerül,de nem azért kérdeztem meg,hogy engem és talán másokat is lehangolj és hogy a legrosszabra gondoljunk...
2011. jún. 9. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!