Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mindkét fél makkegészséges,...

Ha mindkét fél makkegészséges, miért tart néha mégis sokáig a teherbeesés?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs,de nagyon szeretném Én is tudni.Egy éve próbálkozunk,van már ovuteszt,hőmérőzés,pontosan jókor együttlét,és mégsem sikerül..Másoknál meg véletlen kiszakad gumi,és már ott a gyerek.
2011. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én mikor teherbe estem, akkor azt mondtam, hogy ez azért van, mert a párommal "összeférünk". Sokszor hiába egészségesek a felek, ha nem fér össze a szervezetük, a sejtjeik nem egymáshoz valók.

Egyik barátnőm 3 évig próbálkozott a férjével, nem jött össze a baba. Aztán elváltak (a sok feszültség miatt, amit az okozott, hogy nem lehetett közös babájuk). Rá egy évre összejött egy másik férfival, és 3 hónap múlva már terhes is lett. S nem kellett sem dokihoz mennie, sem semmi...

2011. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Nagyon szeretem a férjem,nem akarnám elhagyni,pedig minket is nagyon megvisel a babaügy..

Barátnőméknél évekig nem jött a baba,inszem,4 lombik után a férje elhagyta.Barátnőm összejött egy férfivel,nem védekeztek,mert elmesélte hogy nem lehet babája,min ment már eddig keresztül.A 2.hónapban terhes lett..Pedig az első férjének tökéletes volt a spermaképe,és a barátnőmnek sem volt baja.Mégsem jött náluk a baba.

2011. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,érdekesek voltak.

Mi is szeretnénk babát,persze mi még nem tartunk ott hogy hónapok óta nem sikerül,a múlthónapban döntöttünk úgy,hogy szeretnénk egy babát.Most hogy eljött a "nemvárt" levagyunk törve mint a bili füle :(

2011. jún. 8. 12:23
 5/15 anonim ***** válasza:

Mert nem jött még el az ideje. Hidd el, a baba akkor érkezik, amikor a legjobb lesz.majd utólag érted meg, miért.

Azt hiszitek, már jöhetne, de lehet, hogy tévedésben vagytok.

2011. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy év próbálkozás után szokták kivizsgálni a párokat a dokik.

Mivel az elején vagytok, javaslom, ne görcsöljetek rá.

Mi fél évig megfeszítve próbálkoztunk.

A férjemnek el kellett utaznia, vagy három hétre, nekem közben megjött. Pedig biztos voltam a sikerben. Miután hazajött együtt sírtunk.

Barátokkal elmentünk bulizni, szülinap miatt. Nem volt hozzá sok kedvünk, de illett menni. Egy picikét becsíptünk.

Folyománya: hazaérés után vad, önfeledt szex. A következő menstruációm kimaradt. Pedig pont abban a hónapban mondtam a férjemnek, hogy hagyjuk a próbálkozást, mert csak kikészülünk tőle. Ha jönni akar a baba jön, ha nem akkor két év múlva elmegyünk dokihoz.

A baba már a célegyenesben van...

39 h km

2011. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy valóban túl türelmetlenek vagyunk...megfogadom a tanácsokat,köszi mindenkinek :)
2011. jún. 8. 13:00
 8/15 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok. De azoknál mi van, ahol az első egy balesetnél összejött a második meg már több mint fél éve nem akar. Itt nem lehet összeférhetetlenség. Úgyhogy ez szerintem nem minden esetben igaz. Valószínű azért jött nekik is össze, mert eleve úgy állt a lány is hozzá, hogy figyelj, nekem nem lehet gyerekem, így nem védekeztek és terhes maradt.
2011. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 sumergo ***** válasza:
Annyira tetszik! Ne érts félre, de nem tudhatod, hogy makk egészséges vagy, amíg nem vizsgáltak!! Kívánom, legyél az, de én is azt hittem, és 7 évig vártunk a babára!! Az csak később derül ki sajna! Pedig jó lenne, ha az ember tudná előre!!!!
2011. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,nem véletlen szerepel a mondatban hogy makkegészséges...de mégse jött össze.Na jó első próba volt,de máshol tényleg elég ha kiszakad a gumi....lehet mi is túl türelmetlenek vagyunk.Fiatalság bolondság,szokták mondani...
2011. jún. 9. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!