Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folsav szedése okozhat farkasé...

Folsav szedése okozhat farkasétvágyat? Mensi után vagyok pár nappal, baba kizárva.

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A B6 vitamin okozhat, én úgy tudom. Ezért kell vigyázni a terhesvitaminokkal is, mert olyan étvágyat csinál, hogy felfalod a hűtőt.
2009. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is eddig egy levéllel (10 db) szedtem be a terhesvitaminból, és 2 (!)kg-ot híztam már :(

Azt nem tudom ugyan, hogy melyik összetevő miatt, de tuti egy reggel arra ébredek, hogy még a férjemet is felfaltam...

2009. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én folsavat szedek már 3 hónapja (mióta tudom,hogy terhes vagyok) és egyetlen kilót sem híztam és farkasétvágyam sincs!
2009. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is hallottam, hogy a terhesvitamintól hízni lehet. Én ezért is hanyagolom és inkább folsavat kezdtem szedni. Viszont mióta szedem egyfolytában éhes vagyok és ezt nem tudom hova tenni. Remélem csak múló dolog és végre egyszer jóllakom! :))
2009. márc. 20. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!