Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok lehetséges végre?...

Csajok lehetséges végre? Nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés

Ma teszteltem Gabriel-lel iszonyat erős pozitívat! Már ahogy a vizelet ment felfelé már akkor kijött a T-csík. Hihetek neki, vagy van valami befolyásoló tényező (csiszta, méhen kivüli) amitől még pozi lehet? Holnap megyek dokihoz, reménykedhetek hogy végre jót mond? 05.22-én kellett volna megjönnie, csak mellfájdalmam van, de nagyon.

Nagyon ideges vagyok, nem tudom elhinni.....


2011. jún. 8. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ha ez iszonyat erős pozitív, akkor bizony babát jelent úgyhogy szerintem ezt hidd csak el!! Ha halvány pozi lenne, akkor elképzelhető lenne bármi más miatt is mint a terhesség, de egy erős pozitív az szerintem csak BABA lehet!!

GRATULÁLOK!!

Mennyi próbálkozási idő után jött össze a baba?

2011. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszodat!

Erős volt a csík, erősebb a C-nál. Annyira örülök hogy az elmondhatatlan!!!!!!!

December óta próbálkoztunk, hormonproblémáim voltak. Ez volt az első clostis hónapom, és még szedtem a C-vitamin+folsav kombinációt!

Akkor nem lehet hogy ciszta miatt lett pozitív?

2011. jún. 8. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Hát ha erős pozitív, az szerintem biztos hogy nem ciszta.

2011. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi köszi köszi :)

És az sem baj hogy nem a reggeli vizeletből csináltam, hanem 13-kor, és már ettem, ittam, kávéztam előtte?

2011. jún. 8. 18:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint:

Erős pozitívat semmi nem tudja befolyásolni! Ha halvány lenne, azt mondanám, ne éld bele magad (saját bőrömön tapasztaltam többször is ilyen eredményt és nem volt baba mégsem!). De egy erősnek azért már nagyon örülnék, akkora pechem nem lehet, hogy egy erős pozi is átverjen! Szóval hidd csak el, mert ez bizony tényleg baba!

2011. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Remélem holnap a doki is megnyugtat :)
2011. jún. 8. 19:02
 7/9 anonim ***** válasza:
gratulálok a babához
2011. jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hál istennek tényleg látta már a doki is uh-on, ugyhogy megnyugodtam. :)

2011. jún. 9. 13:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Boldog babavárást neked! Látod mondtam, hogy az erős pozitív az nem téved, csak a halvány tévedhet!
2011. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!