Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pécsett Dr Bálint Írisz...

Pécsett Dr Bálint Írisz doktornőről írnátok valamit?

Figyelt kérdés

Van magánrendelése? AZt tudom, hogy a megyeiben dolgozik, de ha valaki tud róla elérhetőséget, esetleg "tarifát" légyszíves írja meg nekem.

Valószínű dokit kell váltanom, mert akihez jártam beteg és nem tudom mikor lesz, őt tartom szimpatikusnak, csak egyáltalán nem ismerem.Köszi


2009. márc. 20. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az egyik barátnőm nagyon dicsérte. Az elérhetőségét, illetve a tarifáját nem tudom, de majd megkérdezem. Bár, lehet, hogy mire visszaérek, már más is válaszol majd. :-)
2009. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon aranyos vagy, várom a válaszod!
2009. márc. 21. 22:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én hozzá járok egy jó ideje és nagyon jó választásnak bizonyult! Bár azt hozzá kell tenni, hogy mostanában elég túlterhelt és ez látszik rajta néha.

A Rákóczi úton van csütörtök délutánonként van a magánrendlése, a Lépcsőház mellett, bent az udvarban.

Az árak sztem a szokványos magánrendelői árak. Cito + vizsgálat 5-6000 Ft, de ki van függeszteve a váróteremben, látod előre mire számíthatsz!

Nagyon kedves, mosolygós, lelkiismeretes orvosnak tartom!


Időpontot kell kérni tőle: 30/9164280


Sok sikert!

2009. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. márc. 23. 14:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fogadott orvosom volt,de pont külföldön tartozkodott,ezért az ügyeletesnél szültem,az Irisz doktornőnél.Aranyos volt,és ügyes.Lehet hogy a második babámat is nála szülöm.
2009. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nála szültem, orovosom nem volt ott, elutazott épp. Nem volt velem kedves, sem segítőskész, sőt sokszor le is "pirított", türelmetlen volt velem, pedig nem hisztiztem vagy ilyenek. Én nem ajánlom, de örülök, hogy másnál nem így volt.
2010. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nagyon jó orvos, kedves, segítőkész, megbízható, és nem utolsó sorban olcsó!
2010. szept. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok orvos után állíthatom, hogy az egyik legjobb, legemberségesebb, legtapintatosabb! Sajnos nem vállal már szülést...
2010. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
NYUGODT SZÍVVEL AJÁNLOM !!!!!
2012. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 welcome válasza:
hol van a magánrendelése?
2018. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!