Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késett 23 napot a menzim és...

Késett 23 napot a menzim és most meg olyan vizesnek tűnik a vérzés de sötét piros! Ez normális? Eddig mindig 28 napos ciklusaim voltak! Már 8 hónapja próbálkozunk!

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:

23 napot késett? és nem teszteltél?? mert ha negatív volt, akkor el kéne menni dokihoz.

Ha pedig pozitiv volt, akkor szerintem-sajos elvetéltél. Én mindenképpen orvoshoz mennék.

2009. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de igen a 4.nap késés után halvány poz. lett utána mindig nega és 11. nap késés után a vérben 1 volt a hcg-ém!cisztám nincs,és januárban a 21. napi és a 3. napi vérvételen a hormonok rendben voltak!Nem értem ezt az egészet!:(
2009. márc. 21. 09:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha volt egy halvany pozitiv akkor sajnos ez nekem nagyon vetelsnek tunik. Elindult a hcg termeles de le is allt mert valami nem volt rendben. Lehet nem agyazodott be jol az embrio es ezert megszunt a hcg termeles aztan kilokodott. Nekem ez a gyanum. Mire levettek a vert addigra mar kiurult a hcg mert annyira keves termelodott, hogy nem kellett neki tobb nap a kiuruleshez. En erre tudok gondolni. A halvany pozitiv is pozitiv es ha nincs ciszta akkor ez sajna egy nagyon korai veteles! :( Persze en is ezt csak feltetelezem. De ha igy lenne akkor azt mondjak ilyen utan konnyu a teherbeeses mert ez megerositi a mehnyalka hartyad. Helyet ad majd az uj egeszseges embrionak. Ugyhogy fel a fejjel ne keseredj el, meglatod jonni fog a baba. Mi is most probalkozunk, nallunk a 8 hetes magzat halt el sajnos. :( Kivanom, hogy minel elobb pozitivat tesztelj es minden rendben legyen.
2009. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!