Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehet hinni az...

Mennyire lehet hinni az ovulacios tesztnek? Sajnos nekem ugy nez ki nem volt ovulaciom ebbe a honap.

Figyelt kérdés
A ciklusom 20-dik napjan vagyon 29-30 naposak a ciklusaim (aprilis 1-re nem varom). Sajnos az ovulacios tesztjeim negativak. Az eloiras szerint csinaltam de a teszt vonal sosem lett ugyanolyan eros vagy erossebb mint a kontrol csik. Neha halvanyodott, neha erosodott de semmi mas. Ennek a honapnak is annyi, igaz? :(
2009. márc. 21. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
az ovulációs teszt nekem sem lett sosem olyan erős, mint a papíron a rajzon. DE kétszer lettem terhes a segítségével, amikor a legerősebb volt, akkor csináltuk. nem vagyunk gépek, a teszt meg nem szentírás, csak egy tendenciát mutat, nekem bevált, de úgy voltam vele, hogy minden nap csináljuk, abból nem lehet baj, nem is lett, hanem két baba!
2009. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat. A teszt ellenere ketnaponta voltun egyutt a termekenynek nevezett idoszakba. Nagyon megnyugtato, hogy neked sem lett teljesen pozitiv talan akkor meg van remeny. Majd jovohet vegen kiderul. :) Koszi megegyszer!
2009. márc. 21. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem vastagabb volt a csík, ahogy elő volt írva, aznap voltunk együtt és másnap, mégsem jött össze. Sajnos a tüszőrepedést nem mutatja, csak a peteérést. Nekem meg ezzel van gondom...
2009. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!