Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehet, hogy az ovulációs...

Az lehet, hogy az ovulációs teszt amikor 2 napig pozitívat mutatott majd másnap negatívat nem akkor volt ovulációm? Azért kérdezem, mert így még sosem éreztem, hogy szinte másnapra már érzékeny lett a mellem.

Figyelt kérdés
Ez volt múlt hét csütörtökön. Most meg már rendesen fáj. Egyébként nekem ovu után jó pár nappal kezd el érzékeny lenni, majd erősödik a fájdalom.
2009. nov. 24. 11:52
 1/1 Manka68 ***** válasza:
Hát pedig pont erre találták ki ezt a tesztet, és valószínűleg tényleg akkor volt. A melled sok minden mástól is fájhat, pl hízás. Én ha nagyon akarom érezni, mint jelet, akkor érzem is sajnos. Inkább a tesztnek higgy.
2009. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!