Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas a prolaktin szintem....

Magas a prolaktin szintem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Meddőségi kivizsgálásra járok. Az biztos hogy a prolaktin szintem magas(30,0 ,doki még nem látta az eredményt).Ezek után megpróbálják gyógyszeresen beállitani? És a többi vizsgálatokat (tüszőmérés, átjárhatósái stb.) akkor már el se végzik?? Mire számithatok??
2011. jún. 11. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 500 volt, kaptam letroxot szépen levitte 50-ig, akkor lettem terhes pedig még az is magasnak számított, de így sikerült természetes úton. Uh-os tüszőfigyelés ettől függetlenül volt, és egy hiszteroszkópiás méhfeltárás is, majd elegem lett, gondoltam adunk még időt a szervezetemnek, szedem a gyógyszert és majd fél év múlva újra jelentkezek uh-ra stb, de a fiúnk közbe szólt:)ne aggódj, szépen rendbe rak a gyógyszer.
2011. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is magas a prolaktinom és most kaptam rá premens nevű bogyót.Nekem mióta ezeket a bogyókat kell szednem nagyon durván felborult a mensim.Vagy elönt de nagyon vagy úgy görcsölök hogy alig bírok járni és ülni meg feküdni olyankor nem tudok.Nektek is felborította az egyensúlyt? Mi egyébként már 7 éve próbálkozunk de semmi:(Nem tudom most nekem is mi lesz a következő lépés.Majd köv.kedden megyek dokihoz.Nektek sok sikert kívánok.
2011. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom, magas prolaktin szintre boromokriptint szoktak felírni. És csak azt.

Az első válaszoló által szedett letrox pajzsmirigy gyógyszer, a másodiké pedig egy gyógynövénykivonat, amit a PMS tünetek enyhítésére szoktak szedni, több-kevesebb sikerrel. Én ezt még gyógyszernek sem nevezném.

A többi vizsgálatot nem szokták elvégezni, csak ha ez a problémád már kezelve van, és még mindig nem jön a gólya. :-(

De ha engedékeny a dokid, én kihajtanám belőle a többit is, mielőtt még hosszú éveket pocsékolnának el az életedből a Szent Statisztika nevében!!

Mielőbbi babásodást kívánok!!!

2011. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!