Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mai teszten is ott a 2....

Ha a mai teszten is ott a 2. csík és kb3-4 perc alatt láttam előjönni, az jót jelent? Ha szellem csík lenne akkor láttam volna előjönni? Az is rózsaszín lenne? Terhes vagyok? ET+10 napom. Nem várt előtt 1 nappal.

Figyelt kérdés
Mai teszten is kijött a 2. csík!!!Kb:3-4 perc alatt,láttam ahogy előjött,halvány de erősebb mint a tegnapi,és rózsaszín.Ugyan ahogy szárad halványabb lett de látom!
2011. jún. 12. 07:43
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szia!

Remélem minden rendben veled/veletek?

Mesélhetnél,hogy azóta mi történt veletek?

2011. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Sajnos nem sikerült még sem,sőt azóta volt még egy lombikom ami szintén sikertelen volt:(

Ez már a 6. volt és nincs több esélyem!

2011. dec. 9. 21:44
 13/15 anonim válasza:
Sajnálom! De soha ne add fel,már sok olyan történetet hallottunk,hogy a lombik után megérkezett a várva várt csoda!!! Neked is sikerülhet csak bízz benne!!
2011. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást,de nincsenek petevezetékeim.....
2011. dec. 11. 16:55
 15/15 anonim válasza:
Ohh Bocsi!
2011. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!